Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republikaVolajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
| dľžka vnútorná | 210 mm |
|---|---|
| šírka vnútorná | 150 mm |
| výška vnútorná | 140 mm |
| dĺžka vonkajšia | 216 mm |
| šírka vonkajšia | 156 mm |
| výška vonkajšia | 152 mm |
| farba | hnedá |
| potlač | bez potlače |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| Zvoľte jednotky | ||||
|---|---|---|---|---|
| Odber od | 10 ks | 400 ks | 1200 ks | 4800 ks |
| Zľava % | 0 % | 5 % | 10 % | 15 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 0,26 € | 0,26 € | 0,26 € | 0,26 € |
| Pôvodná cena s DPH | 0,32 € | 0,32 € | 0,32 € | 0,32 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 5,20 € | 31,20 € | 187,20 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 6,40 € | 38,40 € | 230,40 € |
| Vaša cena bez DPH | 0,26 | 0,25 | 0,23 | 0,22 |
| Vr. DPH | 0,32 € | 0,30 € | 0,29 € | 0,27 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
||||
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou