Volajte zadarmo 800 801 100

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Darčekové obaly a krabice

Podľa dostupnosti


Cena

Darčekové krabičky pre ozdobné zabalenie akýchkoľvek darčekov. Darčekové obaly a krabice sú vhodné ako pre drobné predmety tak pre veľké dary. Darčekové krabičky a krabice sa hodí po celý rok, nielen na vianočné darčeky, ale tiež k narodeninám, k sviatku, na rôzne oslavy či svadby. Ponúkame krabice a odnosky na víno, na fľaše vína aj poháre, klasické biele krabičky aj farebné, krabice s vekom, škatuľky s priehľadným otvorom a veľa ďalších možností ako vhodne zabaliť darček. 


Darčekové krabičky, obaly, krabice, odnosky na víno

Darčekové obaly sú vyrobené z kvalitných materiálov. Na darčekovú krabičku si môžete zvoliť aj svoj vlastný dizajn, ktorý vám na krabicu natlačíme na digitálne tlačiarni v kvalite fotografie!
V našej ponuke nájdete darčekové krabičky a obaly s priehľadným otvorom, s vekom i bez veka, farebné, s potlačou i biele alebo krabice na víno. Na balenie darčekov sa vám určite bude hodiť aj baliaci papier, alebo fixačný materiál a výplne.

3D návod na zloženie darčekové krabičky dno+veko: 

Darčekové krabice na mieru aj s potlačou!


Vieme pomôcť vyriešiť váš problém so zabalením akéhkoľvek darčeka. Ak nenájdete rozmery krabice v našej štandardnej ponuke, kontaktujte nás, naši odborníci vám radi poradia s riešením. Vyrobíme vám krabicu priamo na mieru. Vybranú krabicu navyše dokážeme potlačiť akúkoľvek grafikou, ktorú si zvolíte.
 
 
 
 

Potlač na sériové krabice

 
Ak chcete vlastnou potlač na krabici, ktorú ste si vybrali u nás na e-shope, jedná sa o zákazkovú výrobu. V zákazkovej výrobe sa cena tovaru líši od štandardnej ceny, ktorá je uvedená na e-shope.
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Dekorácie k darčekovej krabici


Aby bolo darčekové balenie kompletné, použite v kombinácii s darčekovou krabičkou ešte fixačný výplňový materiál. 

Ak chcete
drevitú vlnu alebo papierovú drť SizzlePack, nielen, že darček alebo iný predmet v krabičke zafixujete, aby sa vo vnútri nepohyboval, ale tiež dosiahnete štýlový efekt kompletného darčekového balenia. 

Ochránite krehké alebo aj ťažšie darčeky pred rozbitím. Funkcia už zmieneného fixačného materiálu nie je len účelová, ale tiež dekoračná. 
Zabijete dve muchy jednou ranou a darčekové balenie za pár korún je na svete

Paketo.sk v
ám dokáže ponúknuť kompletný servis. 

Využite naše množstevné zľavy! Neváhajte a vyberte si!
  Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Prihláste sa pre odber noviniek a zliav

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 G.N.P. spol. s r.o.