Volajte zadarmo 800 801 100

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Baliace fólie, bublinkové fólie, PE v roliach

Príznaky

Podľa dostupnosti


Cena

Baliace fólie v roliách pre zabalenie neforemných predmetov, zafixovanie viac kusov krabíc či tovaru dohromady. Vhodné pre balenie stoličiek, krabíc, neforemných kusov tovaru. Dokonale fixujú, pri omotávania vzájomne na seba lepia, sú veľmi odolné, udržia veľkú gramáž, pritom sa po omotanie ľahko odtrhávajú.

Baliace fólie v rolkách


Baliace fólie vám pomôžu dokonale zabaliť akékoľvek aj neforemný tovar. Ponúkame priehľadné baliace fólie v roliách rôznych rozmerov i dĺžok, pre dokonalé zafixovanie, čierne fólie pre zabezpečenie anonymity produktov a ochrany pred poveternostnými vplyvmi. Tieto fólie sú vhodné pre eshopy, prepravné služby, vo výrobe, skladoch, obchodoch, na úradoch, ale napríklad aj v domácnostiach.

Bublinkové fólie

Bublinkové fólie v roliach, vhodné pre balenie krehkých predmetov, váz, skla, elektroniky, nábytku a tovaru, ktoré chceme ochrániť pred otrasmi a nárazmi. Bublinkové fólie dokonale pohlcujú nárazy.

Bariérové fólie


Bariérová fólia ochráni tovar pred nepriazňou počasia, horúčavou, pred vlhkosti a poveternostnými vplyvmi. Fólie sú vyrobené z ALU a PVC, majú veľmi nízku priepustnosť. Bariérové fólie v rolkách dokonale ochráni tovar pred nepriazňou počasia.

Stretch prieťažnej fólie pre ručné balenie


Hodí sa do domácností, skladov aj do výroby. Stretch prieťažnej fólie sú určené pre ručné balenie drobných i väčších predmetov. Dokonale fixujú, chráni, sú odolné proti vonkajším vplyvom. Tovar dokonale fixuje a chráni. Pre lepšiu prácu s fóliou ponúkame odvíjače prieťažnou fóliou.

Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Fixujte použitím STRETCH fólieVplyvom tvarovej pamäti, ktorou
pružné stretch fólie disponujú, dojde pri vyvinutí ťahovej sily pri ovinutí ku vzniku fixačnej sily, ktorá pevne tovar zafixuje. 


Typy STRETCH fólií


Ak chcete ponechať obsah balenia alebo celej palety prehľadný a viditeľný, je vhodné k zafixovaniu použiť priehľadnú STRETCH fóliu.
Čierna STRETCH fólia
zasa naopak, obsah balenia skryje. Tým chráni výrobky pred nežiaducím slenčným žiarením, a napríklad následným vyblednutím farby, ale napríklad aj pred krádežou. Stretch fólie dokážu bezpečne zafixovať akýkoľvek predmet vďaka svojej pružnosti a prispôsobivosti.

Prácu s nimi vám môžu uľahčiť odvíjače na ručné stretch fólie. Sú to držiaky na pohodlné uchopenie a ľahké odvíjanie fólie. Uľahčujú prácu s balením a šetria čas.

Vyberte si fólie s Paketo.sk!
  Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Prihláste sa pre odber noviniek a zliav

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 G.N.P. spol. s r.o.