Volajte zadarmo 0800 801 100Po-pá 8:00-16:00

Rýchloobjednávka
0

Obľúbené produkty:

0
Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Úložné a sťahovacie krabice

Podľa dostupnosti


Cena

Parametre

dľžka vnútorná (mm)

šírka vnútorná (mm)

výška vnútorná (mm)

Krabice na sťahovanie a ukladanie predmetov či archiváciu. Úložné a sťahovacie krabice z kvalitnej 5 vrstvovej alebo 3 vrstvovej vlnitej lepenky.


Vyberať môžete z rôznych veľkostí a rôznych druhov prevedenia. Skladacie úložné krabice s vekom vhodné na archiváciu a ukladanie firemných či domácich vecí. Sťahovacie krabice vyrobené z tej najkvalitnejšej 5 vrstvovej lepenky so spevnenými stenami a dnom.
Krabice vynikajú svojou jednoduchou manipuláciou, pevnosťou a variabilným prevedením v rôznych veľkostiach aj farbách. Všetky úložné a sťahovacie krabice sa dodávajú v rozloženom stave. K zostaveniu krabíc netreba lepenie.
 

Krabice s potlačou

Zobraziť viacZobraziť menej
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Sťahovacie krabice najvyššej kvality


Krabice na sťahovanie sú stabilné, vynikajú jednoduchou manipuláciou a navyše sú za veľmi priaznivú cenu.
Prevedenie krabíc je v rôznych variantoch. Klasické skladacie klopové krabice s vekom, luxusné krabice, krabice s vyseknutými úchytkami či bez nich. Spoľahlivo zabezpečíme a ochránime prepravovanej veci.

Sťahovacie krabice vynikajú najmä svojou atypickou konštrukciou a veľmi vysokou kvalitou lepenky. Majú zdvojené spevnené dno a dvojité steny v mieste úchytu, čo výrazne zvyšuje ich nosnosť. V takejto krabici môžete odsťahovať alebo previesť veľmi ťažké predmety. Pri sťahovaní oceníte aj praktické vyseknuté úchytky pre ruky alebo uzatváranie klop s vyseknutými zámkami.

Úložné krabice pre domácnosť aj kanceláriu


Po sťahovaní, a nielen po ňom, je potreba čas od času svoje veci roztriediť a nepotrebné alebo menej používané uložiť. Ideálnym variantom v tejto situácii sú úložné krabice z kartónu. Jednak kvôli cenovej dostupnosti a tiež vďaka možnosti výberu farieb a potlače na zákazku. U nás si môžete vybrať s rôznych druhov, rozmerov i farebných variant. Krabicu môžete zladiť s interiérom a použiť krabicu potlačenú. Ak máte radšej jednoduchosť, mohol by sa vám páčiť čisto prírodný kartón alebo niektorá jednofarebná varianta, mrknite do našej ponuky úložných krabíc. U nás si vyberie každý!
Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Zľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek:

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.