Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Ochrana hrán a rohov

Podľa dostupnosti


Cena

Potrebujete bezpečne obaliť hrany alebo rohy nábytku, okien, dverí a iných predmetov? Ponúkame vám ochranné hrany v niekoľkých rozmeroch, dĺžkach a prevedení.

Vyberať môžete papierové hrany, ktoré sú v ponuke o rôznych dĺžkach, samostatné rohy pod viazacie pásky alebo penové polyetylénové profily rôznych tvarov. Bezpečne ochránia vaše produkty, sú veľmi ľahké a tvarovateľné.

Zobraziť viac

Další dělení pro kategorii Ochrana hrán a rohov

Papierové hrany Papierové hrany Rohy pod viazaciu pásku Rohy pod viazaciu pásku
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí


Aké druhy ochrany hrán a rohov vám môžeme ponúknuť?


Základným typom sú ochranné papierové hrany. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je pevná vlnitá lepenka, kraftový papier a disperzné lepidlo. Sú recyklovateľné. 

Hrany sú dodávané v niekoľkých dĺžkach, ktoré si môžete upraviť aj sami. Skladacie jednotky chránia po celej dĺžke pred prerezaním obalu viazacou páskou. 

Papierové hrany flexibilné
sa používajú na všetky druhy vytvarovaných predmetov (oblých, kruhových apod.). Vďaka zárezom je možné otočiť ich do oblúka a ľahko aplikovať na hranu predmetu. 

Použiť môžete tiež plastové rohy s výstupkom alebo vodiacou drážkou, kadiaľ je vedená viazacia páska. Výstupky alebo drážka zabraňujú zošúchnutiu pásky. Chránia krabice a boxy pred porezaním viazacou páskou. 

Ochranné rohy z nasávanej kartonáže
sú výborným pomocníkom pri zabezpečení hrán vašich produktov. Nevážia takmer nič a sú vhodné i pri stohovaní. antistatické a 100% recyklovateľné. 

Za veľmi nízke zriaďovacie náklady získate pridanú hodnotu vo forme úspory skladovacieho miesta a zníženia ceny balenia. 

Penový profil sa používa najmä na ochranu hrán chúlostivých a citlivých predmetov. Dajú sa ľahko tvarovať alebo upraviť na požadovanú dĺžku odrezaním, sú ľahké, odolné voči teplu a vlhkosti a veľmi dobre tlmia nárazy. Vďaka svojmu tvaru profil na hrane dobre drží


Nebudete potrebovať tiež
fóliu, lepiacu pásku alebo fixačné baliace materiály? Na Paketo.sk je k dispozíci všetko skladom. 

Prečo teda nenakúpiť naraz všetky potrebné obaly?
Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.