Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Baliaci papier

Príznaky

Podľa dostupnosti


Cena

Baliaci papier je základom každého kamenného i zásielkového obchodu. Na bezpečné zasielanie i skladovanie tovaru je baliaci papier nevyhnutnosťou. Je ľahko použiteľný, skladovateľný a s nami bude i jeho výber hračka!

Potrebujete papier, ktorý bude váš tovar chrániť skutočne dokonale? Potom si prehliadnite náš antikorózny baliaci papier, ktorý dokáže váš tovar ochrániť pred hrdzou. Ak vám postačí obyčajný baliaci papier, máme pre vás baliaci papier v rolách.

Další dělení pro kategorii Baliaci papier

Baliaci papier v rolách Baliaci papier v rolách Baliaci papier v hárkoch Baliaci papier v hárkoch
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Typy a druhy baliacich papierov

Ponúkame vám niekoľko druhov a rozmerov baliacich papierov. Baliaci papier v rolách, baliaci papier v aršoch alebo baliaci papier antikorózny. Baliaci papier je snáď jedným z najstarších možných spôsobov balenia tovaru. Takmer každý kamenný alebo internetový ochod, bez ohľadu na zameranie, doňho každodenne balí svoje produkty.
 
Baliaci papier "šedák"
 
V našom sortimente nájdete papier "šedák". Je to univerzálny baliaci materiál, ktorý sa veľmi ľahko a jednoducho dokáže prispôsobiť tvaru vašej zásielky alebo tovaru. Jeho veľkou prednosťou je odolnosť proti roztrhnutiu (oproti obyčajnému papieru). Je neprehliadný, takže zaručuje tiež diskrétnosť obsahu pred zvedavými a nepovolanými očami. Chráni pred ušpinením, poškriabaním alebo iným poškodením. Baliaci papier šedák je 100% recyklovateľný a opätovne recyklovateľný. Môžete doňho zabaliť čokoľvek.
 
Antikorózny baliaci papier
 
Antikorózny baliaci papier sa používa v rozmanitých priemyselných oblastiach. Poskytuje optimálnu ochranu proti korózii pri dlhodobom skladovaní. Obsahuje zložky systému VCI (Volatile Corrosion Inhibitor), ktoré sa pomaly uvoľňujú do priestoru a chránia povrch zabaleného predmetu pred korodovaním, ktoré spôsobujú vplyvy prostredia, napr. vodná para, morský vzduch, priemyslová atmosféra apod.
 
Ďalšie výhody antikorózneho papiera:
- je odolný voči otretiu
- ekologicky nezávadný
- zdravotne nezávadný
 
Kupujte baliaci papier s nami!
Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.