Volajte zadarmo 800 801 100

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Viazacie pásky a prostriedky

Príznaky

Podľa dostupnosti


Cena

Účelom viazacích pások a prostriedkov je zabezpečenie tovaru pri preprave. Dôležitú rolu hrajú i pri organizácii tovaru. Preto si budete chcieť určite vybrať čo najlepšie.

V dnešnej dobe sa už upúšťa od starej klasiky oceľových pások, ktoré však u nás nájdete tiež. My vám odporúčame aj oveľa modernejšie a praktickejšie riešenie!

Pásky viazacie PP a pásky viazacie PES, ktoré sú odolné voči hrdzaveniu a veľmi dobre sa s nimi manipuluje. Nie sú tak ťažké ako oceľové pásky.

Môžeme vám ponúknuť aj doplnky k páskam: viazacie spony alebo odvinovače. Viazacie spony sa používajú napríklad na spojenie oceľových pások. U nás jednoducho nájdete všetko na jednom mieste.

Viazacie pásky a prostriedky za super ceny!


Naše ceny a množstevné zľavy vás určite potešia. Naviac vám tiež zaručujeme kvalitu dodávaného tovaru.

Tak neváhajte a vyberte si teraz medzi našími viazacími páskami a prostriedkami!

Viazacie pásky môžu byť:

naprieč nedeliteľná:
pozdĺžna deliteľná:

Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Využitie viazacích pások

Viazacou páskou môžete zaistiť (zviazať) ako malé predmety, tak i veľké exportné balenia s vysokou hmotnosťou, pre ktoré je kvalitné zapáskovanie (stabilizovanie) veľmi dôležité.
Kartóny, krabice, tovar na palete a ďalšie obaly, to všetko je možné pomocou viazacej pásky prefektne zabezpečiť. Existuje niekoľko druhov viazacích pások, ktoré vám Paketo.sk ponúka.  
Môžete si vybrať viazacie pásky oceľové alebo modernejšiu verziu pásky polypropylenovej (PP) alebo polyesterovej (PES). Všetky sú vhodné na automatické i ručné napínače (páskovače). Spojovanie viazacej pásky sa uskutočňuje teplým zvarom, oceľovou alebo plastovou sponou, v závislosti od druhu pásky.
 
 

Viazacie pásky PP a PES


Tieto pásky sú modernejšou podobou klasických oceľových viazacích pások. Sú ľahké, dobre sa s nimi manipuluje – jednoducho zapáskuteje i vybalíte. Stačia vám na to obyčajné nožničky. 

Šetria čas a sú lepšie prispôsobivé páskovanému obsahu. Niekedy sa stáva, že oceľová viazacia páska môže poškodiť obsah. Pri páskach PP a PES je poškodenie málo pravdepodobné. Pásky PP a PES majú tú výhodu, že vo vlhku nehrdzavia a sú odolné voči chemikáliám. K viazacím páskam sa vám určite zídu i
stretch fólie, ktoré sú ďalšou nevyhnutnosťou pri kompletácii tovaru na paletách. 

Kúpte si viazacie pásky s Paketo.sk, získate veľmi výhodné množstevné zľavy! 


Palety a viazacie pásky


Rovnako ako viazacia páska i paleta je nevyhnutným tovarom pri kompletácii balíkov, boxov a krabíc, ktoré sú určené na skladovanie alebo transport.


Vyskúšajte palety Inka, budete zaručene spokojní!
  Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Prihláste sa pre odber noviniek a zliav

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 G.N.P. spol. s r.o.