Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Lepiace pásky a prostriedky

Podľa dostupnosti


Cena


Priehľadné i farebné lepiace pásky vhodné pre balenie tovaru, fixovanie krabíc, zalepenie viek aj podlepenie dna a spevnenie krabíc. Výstražné bezpečnostné lepiace pásky a špeciálne pásky na zvýraznenie nebezpečných rohov či vyčnievajúceho tovaru.
Zobraziť viac
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Druhy lepiacich pások

Bezhlučná samolepiaca páska
 
Lepiaca páska určená na ručné i strojné uzatváranie katrónov. Obsahuje špeciálne akrylové lepidlo na vodnej báze, ktoré zabezpečuje vysoký stupeň lepivosti. Vďaka tomu lepiaca páska okamžite prilne ku každému povrchu. Má nízku hladinu hluku pri odvíjaní. Páska neobsahuje rozpúšťadlá a nenarušuje proces recyklácie.
 
Maskovacia papierová lepiaca páska
 
Páska vybavená prírodným kaučukovým lepidlom. Je jemne krepovitá, vhodná najmä pre maliarov. Je prispôsobivá, nezachytáva farbu a je možné použiť ju na všetky druhy vnútorných náterov a malieb. Odstrániť ide bezo zvyškov do 7 dní. Nie je vhodná na hrubý povrch.
 
Krepová samolepiaca páska
 
Krepová lepiaca páska je vhodná ako na hladké, tak aj hrubé povrchy. Nezanecháva po sebe stopy lepidla a pri odstraňovaní nezachytáva farbu povrchu. Jej použitie má všestranný charakter. Dá sa využiť ako pri lakovaní, tak na zatváranie kartónov alebo ako ochrana okrajov rol papieru. Má vynikajúcu lepivosť.
 
Krycia (montážna) samolepiaca páska
 
Táto lepiaca páska je vyrobená z veľmi kvalitného PVC. Jej využitie uvítajú najmä lakovači, murári a natierači. Po svojom odtránení (ani po dlhšej dobe) nezanecháva žiadne zvyšky lepidla. Je možné použiť ju na okná, omietky a ďalšie plochy. Oproti papierovej maskovacej páske je vhodná i na hrubšie povrchy.
 
Obojstranná samolepiaca páska
 
Ide o pásku obsahujúcu silné akrylátové lepidlo. Ľahko a rýchlo priľne k povrchu a má vysokú lepivosť. Je použiteľná ako na drsné povrchy, tak i na prašné povrchy i pri dlhodobej aplikácii. Jej vysokú a dlhodobú lepivú schopnosť uvítate najmä pri montáži rôznych druhov držiakov, pokládke koberocv, montáži dekorácií a dekoračných POS materiálov a ďalších.
 
Samolepiaca páska so spevnenými vláknami
 
Lepivosť pásky je zaručená syntetickým kaučukom. Páska je vystužená sklolaminátovými vláknami, ktoré jej zaručujú abnormálnu pevnosť a veľmi nízku naťahovateľnosť. Používa sa pri zväzovaní ťažkého tovaru a paliet, alebo k zatváraniu a väčšiemu zabezpečeniu kartónových krabíc určených na prepravu.
Kúpte si k lepiacim páskam tiež odvíjač na lepiacu pásku. Jeho použitie je veľmi jednoduché a ušetrí Vám mnoho času.
Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.