Volajte zadarmo 0800 801 100Po-pá 8:00-16:00

Rýchloobjednávka
0

Obľúbené produkty:

0
Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Doprava a platba

                           

DOPRAVA:
Dopravu tovaru pre Slovensko zabezpečujeme v spolupráci s prepravnou spoločnosťou DPD a GEIS. Cena dopravy, bez ohľadu na veľkosť zásielky, činí 6,20 € bez DPH.
Za tovar označený príznakom "Zvýšené prepravné náklady" sa, z dôvodu vysokých prepravných nákladov, účtuje vyššia cena dopravy, ktorá činí 32 € bez DPH alebo prirážka za tovar 3,92 € bez DPH/jednotka (roľa, kus atd.) v závislosti od typu tovaru. Cena za dopravu tovaru označené príznakom "Paletový odber" bude dohodnutá individuálne po odoslaní objednávky.


Vlastný odber zo skladu Vsetín - Bobrky je možný len po predchádzajúcej dohode.
Všetky kartónové krabice sú dodávané v rozloženom stave z dôvodu ľahšej dopravy k zákazníkovi.
Ak tovar pri zabalení prekročí veľkosť balíka a bude nutné ho zaslať na palete, účtujeme za europaletu sumu 13,50 € bez DPH.

Tovar našej výroby, ktorý už nie je v ponuke e-shopu možno vyrobiť v rámci zákazkovej výroby a nevzťahujú sa naň obchodné podmienky e-shopu Paketo.sk. Cena dopravy zákazkovej výroby je vypočítaná individuálne.

 
PLATBA:
Pre úhradu objednávky ponúkame niekoľko spôsobov ako rýchlo a bezpečne svoju objednávku zaplatiť.

Tovar Vám môžeme zaslať na dobierku, kedy je za túto službu účtovaný poplatok 1,57 € bez DPH. Máte však veľa ďalších možností ako zadarmo, pohodlne a tiež bezpečne uhradiť objednávku.

Ak zvolíte platbu vopred, môžete uhradiť na základe e-mailového potvrdenia objednávky (ako var. symbol použite číslo objednávky) alebo počkajte až Vám zašleme zálohovú faktúru. Upozorňujeme, že pri platbe bankovým prevodom prebehne spracovanie platby počas dvoch pracovnych dni po uskutočnení platby a až následne expedícia tovaru. Pokiaľ chcete expedíciu urýchliť odporúčame zvoliť pri objednávke platbu kartou alebo on-line bankový prevod.

Rýchlo a pohodlne môžete objednávku uhradiť platobnou kartou a to cez platobnú bránu GoPay. Táto platobná brána nie je prevádzkovaná našou firmou a preto nemáme prístup k detailným údajom o Vašej platobnej karte. Pri tejto voľbe budete po ukončení objednávkového procesu presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu príslušnej inštitúcie.

Okrem vyššie spomenutých spôsobov platieb máte možnosť voľby mnoho ďalších platobných metód ponúkaných spoločnosťou GoPay, ktoré Vám môžu veľmi uľahčiť proces nákupu. Napríklad platba on-line bankovým prevodom, Google Pay alebo Apple Pay.

 
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.    

Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Zľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek:

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.