Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Doprava a platba


Spôsob dopravy:

Dopravca

Dopravu tovaru pre Slovenskú republiku vyberáme podľa veľkosti a charakteru Vašej objednávky. Spolupracujeme s prepravnými spoločnosťami: DPD a GEIS.


UPOZORŇUJEME, že kupujúci je povinný skontrolovať pri prevzatí neporušenosť obalov tovaru a zásielky samotnej. V prípade zistenia porušenia obalu svedčiaceho o neoprávnenom vniknutí do zásielky, alebo o poškodení zásielky, je kupujúci povinný túto skutočnosť oznámiť okamžite prepravcovi a buď s prepravcom spísať reklamačný protokol, alebo odmietnuť prevziať zásielku z dôvodu poškodenia zásielky. V případe, že kupujúci túto povinnosť nesplní, nenesie predávajúci zodpovednosť za vady tovaru vzniknuté v priebehu prepravy.


Osobný odber

Pokiaľ si u svojej objednávky vyberiete možnosť osobného odberu, pripravíme ZADARMO. Vašu objednávku na vyzdvihnutie v našom sklade na adrese: Vsetín –⁠ Bobrky 2158. Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť od pondelka do piatku medzi 7:00 a 15:00.

Ceny za dopravu:


Pre klasické objednávky

Cena prepravy je jednotná bez ohľadu na veľkosť zásielky a robí 6,70 € bez DPH.


Pre nadrozmerné položky

Za tovar označený príznakom "Zvýšené prepravné náklady" sa, z dôvodu vysokých prepravných nákladov, účtuje vyššia cena dopravy, ktorá činí 32 € bez DPH alebo priržka za tovar 4 € bez DPH/jednotku (roľu, kus, atd) v závislosti od typu tovaru. Cena za dopravu tovaru označeného príznakom "Paletový odber" bude dohodnutá individuálne po odoslaní objednávky.


Ďalšie informácie:


Všetky kartónové krabice sú dodávané v rozloženom stave.


Ak tovar pri zabalení prekročí veľkosť balíka a bude nutné ho zaslať na palete, účtujeme za europaletu sumu 8 € bez DPH


Tovar našej výroby, ktorý už nie je v ponuke e-shopu je možné vyrobiť v rámci zákazkovej výroby a nevzťahujú sa naň obchodné podmienky e-shopu Paketo.sk. Cena dopravy zákazkovej výroby je vypočítaná individuálne.


Vyššie uvedené platí iba pre zásielky v rámci Slovenska.  


Spôsob platby:

Dobierka –⁠ v hotovosti pri doručení

Za dobierku účtujeme poplatok 1,57 € bez DPH.


Bankový prevod - zálohová faktúra

Objednávku môžete uhradiť na základe e-mailového potvrdenia objednávky (ako var. symbol použite číslo objednávky), alebo počkáte, až Vám zašleme zálohovú faktúru. 
Upozorňujeme: Pri platbe bankovým prevodom prebehne spracovanie platby až nasledujúci deň po uskutočnení platby a až následne prebehne expedícia tovaru. Pokiaľ chcete expedíciu urýchliť, odporúčame zvoliť pri objednávke platbu kartou alebo on-line bankový prevod.


On-line platba kartou (GoPay)

Jednoduchá a rýchla platba platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay. Naša firma nezíska prístup k detailným údajom o Vašej platobnej karte.


On-line bankový prevod (GoPay)

Rýchly prevod peňazí z Vašej banky cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay. Naša firma nezíska prístup k detailným údajom o Vašom bankovom účte.


Google Pay nebo Apple Pay

Okamžitá platba cez aplikáciu Google Pay alebo Apple Pay. Sprostredkované cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay.
Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.