Volajte zadarmo 0800 801 100Po-pá 8:00-16:00

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0
Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Doprava a platba

                           

DOPRAVA:
Dopravu tovaru pre Slovensko zabezpečujeme v spolupráci s prepravnou spoločnosťou DPD a GEIS. Cena dopravy, bez ohľadu na veľkosť zásielky, činí 5,84 € bez DPH.
Za tovar označený príznakom "Zvýšené prepravné náklady" sa, z dôvodu vysokých prepravných nákladov, účtuje vyššia cena dopravy, ktorá činí 32 € bez DPH alebo prirážka za tovar 3,92 € bez DPH/jednotka (roľa, kus atd.) v závislosti od typu tovaru. Cena za dopravu tovaru označené príznakom "Paletový odber" bude dohodnutá individuálne po odoslaní objednávky.


Vlastný odber zo skladu Vsetín - Bobrky je možný len po predchádzajúcej dohode.
Všetky kartónové krabice sú dodávané v rozloženom stave z dôvodu ľahšej dopravy k zákazníkovi.
Ak tovar pri zabalení prekročí veľkosť balíka a bude nutné ho zaslať na palete, účtujeme za europaletu sumu 8 € bez DPH.

Tovar našej výroby, ktorý už nie je v ponuke e-shopu možno vyrobiť v rámci zákazkovej výroby a nevzťahujú sa naň obchodné podmienky e-shopu Paketo.sk. Cena dopravy zákazkovej výroby je vypočítaná individuálne.

 
PLATBA:
Tovar Vám môžeme zaslať na dobierku, kedy je za túto službu účtovaný poplatok 1,57 € bez DPH. Máte však veľa ďalších možností ako zadarmo, pohodlne a tiež bezpečne uhradiť objednávku. Môžete uhradiť platobnou kartou ihneď po dokončení objednávkového procesu. Ďalšou možnosťou je úhrada tovaru na základe zálohovej faktúry alebo objednávky (v takom prípade však tovar bude expedovaný až po pripísaní čiastky na náš účet).
 
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Podrobnejšie informácie sú uvedené v obchodných podmienkach.     

Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci TUV

Zľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek:

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.