Volajte zadarmo 800 801 100

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Kartónové prepravky

Príznaky

Podľa dostupnosti


Cena

Ak potrebujete bezpečne prepraviť ovocie, zeleninu či iné produkty, ponúkame Vám naše kartónové prepravky.

Sú vyrobené z kvalitnej 3vrstvové lepenky, ktorej vrchný papier je kraftový. To znásobuje pevnosť. Výrezy pre ruky sú samozrejmosťou. Vďaka nim je možné s prepravkou lepšie manipulovať.

Skvelá konštrukcia zaisťuje ľahké skladanie prepraviek bez lepenia a možnosť ich stohovania na seba.
 
 

Veľkým pomocníkom pri skladovaní ovocia alebo zeleniny pre Vás budú jutové vrecia. Sú priedyšné a ponúkame ich v niekoľkých veľkostiach.
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Ďalšie možnosti využitia kartónových prepraviek


Nielen ovocie a zeleninu môžete skladovať a prepravovať v týchto praktických pomocníkoch. Kartónové prepravky možno využiť na veľa ďalších činností, pri ktorých potrebujete preniesť, presťahovať alebo uskladniť nepotrebné veci alebo veci, ktoré nevyžadujú uzavretých sťahovacích a úložných krabíc.

Dostali ste novú kanceláriu a potrebujete preniesť svoje veci? Chcete uložiť nepotrebné riadu a staré dokumenty na pôdu? Kartónové prepravky vám preukážu svoju pevnosť a funkčnosť i v týchto prípadoch. Vďaka ich pevnosti, možnosti stohovanie a praktickým úchytom v nich na krátke vzdialenosti odsťahujete a uložíte akékoľvek predmety, ktoré nevyžadujú byť úplno zakryté a chránené vekom.

V ideálnom prípade ich môžete skombinovať s ochrannou stretch fóliou. Plastové riady alebo hrnce protiprachovo zabalíte a o bezpečný prenos už sa postará kartónová prepravka.
  Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Prihláste sa pre odber noviniek a zliav

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 G.N.P. spol. s r.o.