Volajte zadarmo 0800 801 100Po-pá 8:00-16:00

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0
Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Kartónové prepravky

Príznaky

Podľa dostupnosti


Cena

Parametre

druh lepenky

Ak potrebujete bezpečne prepraviť ovocie, zeleninu či iné produkty, ponúkame Vám naše kartónové prepravky.

Sú vyrobené z kvalitnej 3vrstvové lepenky, ktorej vrchný papier je kraftový. To znásobuje pevnosť. Výrezy pre ruky sú samozrejmosťou. Vďaka nim je možné s prepravkou lepšie manipulovať.
Zobraziť viacZobraziť menej
Radenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Východzí

Ďalšie možnosti využitia kartónových prepraviek

Nielen ovocie a zeleninu môžete skladovať a prepravovať v týchto praktických pomocníkoch. Kartónové prepravky možno využiť na veľa ďalších činností, pri ktorých potrebujete preniesť, presťahovať alebo uskladniť nepotrebné veci alebo veci, ktoré nevyžadujú uzavretých sťahovacích a úložných krabíc.
 
 
Dostali ste novú kanceláriu a potrebujete preniesť svoje veci? Chcete uložiť nepotrebné riadu a staré dokumenty na pôdu? Kartónové prepravky vám preukážu svoju pevnosť a funkčnosť i v týchto prípadoch. Vďaka ich pevnosti, možnosti stohovanie a praktickým úchytom v nich na krátke vzdialenosti odsťahujete a uložíte akékoľvek predmety, ktoré nevyžadujú byť úplno zakryté a chránené vekom.
 
 
V ideálnom prípade ich môžete skombinovať s ochrannou stretch fóliou. Plastové riady alebo hrnce protiprachovo zabalíte a o bezpečný prenos už sa postará kartónová prepravka.
Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci TUV

Zľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek:

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.