Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Inšpirácia pre Vás: Úžasné darčekové balenia

Dátum: 6.12. 2022

Baľte svoje produkty a darčeky tak, aby vyzerali nádherne a ich rozbaľovanie bolo zážitok. Pripravili sme si pre Vás video návody aj fotky krásnych balení pre inšpiráciu. Na konci článku nájdete malý darček.


Video návod: Ako baliť darčeky či produkty do škatuliek s priehľadným vekom?


V krabičke s priehľadným vekom krásne vynikne každý produkt či darček. Aby pekne držal na mieste, odporúčame využiť fixačný materiál, ako je napríklad farebný Sizzle-pak (vo videu), alebo vlna drevitá. Využitím farebnej výplne a atlasovej stuhy môžete zladiť obal s darčekom, s vianočnou dekoráciou alebo s farbami Vašej značky.Video návod: Ako pri balení produktov či darčekov používať hodvábny baliaci papier a lepiace kolieska?

Chcete, zachovať moment prekvapenia až do poslednej chvíle? V tom prípade sú darčekové krabice s vekom to pravé pre Vás. Na videu je pre elegantné balenie použitý hodvábny baliaci papier, ktorý sme prelepili praktickým samolepiacim kolieskom. Krabičku potom stačí obviazať atlasovou stuhou a krásny darčekový balíček je hotový.Fotogaléria luxusných darčekových balení pre inšpiráciu

Originálne a nádherné darčekové balíčky, ktoré pre svojich blízkych či obchodných partnerov môžete ľahko vykúzliť tiež. Všetko potrebné nájdete na našom e-shope.

Darček pre Vás: Podklad pre Vaše vianočné prianie či PF

Našu fotografiu vo vysokej kvalite si môžete ľahko stiahnuť priamo z tohto článku a použiť na svoje vianočné prianie či PF. Stačí len doplniť vlastný text a krásne vianočné prianie je hotové. :)Krásne a pevné darčekové krabice, obaly a doplnky nakúpte u nás. Ale poponáhľajte sa. U objednávok uskutočnených po 19. 12. už negarantujeme doručenie do Vianoc. Posledná tohtoročná expedícia prebehne 21. 12.


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.