Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Inšpirácia pre Vás: Úžasné darčekové balenia

Dátum: 6.11. 2023

Baľte svoje produkty a darčeky tak, aby vyzerali nádherne a ich rozbaľovanie bolo zážitkom. Vyhrať sa môžete s farebnými kombináciami krabíc, stuh aj výplní. Pripravili sme si pre Vás video návody aj fotky krásnych balení pre inšpiráciu. Na konci článku navyše nájdete malé prekvapenie.


Video návod: Ako baliť darčeky či produkty do škatuliek s priehľadným vekom?


V krabičke s priehľadným vekom krásne vynikne každý produkt či darček. Aby pekne držal na mieste, odporúčame využiť fixačný materiál, ako je napríklad farebný Sizzle-pak (vo videu), alebo vlna drevitá. Využitím farebnej výplne a atlasovej stuhy môžete zladiť obal s darčekom, s vianočnou dekoráciou alebo s farbami Vašej značky.Video návod: Ako pri balení produktov či darčekov používať hodvábny baliaci papier a lepiace kolieska?

Chcete, zachovať moment prekvapenia až do poslednej chvíle? V tom prípade sú darčekové krabice s vekom to pravé pre Vás. Na videu je pre elegantné balenie použitý hodvábny baliaci papier, ktorý sme prelepili praktickým samolepiacim kolieskom. Krabičku potom stačí obviazať atlasovou stuhou a krásny darčekový balíček je hotový.Objavte tú pravú farbu pre svoje balenie

Z mnohých variant farebných atlasových stuh, hodvábnych papierov aj iných výplňových materiálov si na našom e-shope určite vyberiete to pravé pre Vás.Fotogaléria luxusných darčekových balení pre inšpiráciu

Originálne a nádherné darčekové balíčky, ktoré pre svojich blízkych či obchodných partnerov môžete ľahko vykúzliť tiež. Inšpirujte sa farebnými kombináciami stuh, výplní i samotných krabíc. Všetko potrebné nájdete na našom e-shope.


Darček pre Vás: Podklad pre Vaše vianočné prianie či PF

Našu fotografiu vo vysokej kvalite si môžete ľahko stiahnuť priamo z tohto článku a použiť na svoje vianočné prianie či PF. Stačí len doplniť vlastný text a krásne vianočné prianie je hotové. :)Krásne a pevné darčekové krabice, obaly a doplnky nakúpte u nás.


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.