Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republikaVolajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
Obrázok je len ilustračný.
| dľžka vnútorná | 294 mm |
|---|---|
| šírka vnútorná | 194 mm |
| výška vnútorná | 88 mm |
| dĺžka vonkajšia | 300 mm |
| šírka vonkajšia | 200 mm |
| výška vonkajšia | 100 mm |
| farba | hnedá |
| potlač | bez potlače |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| Zvoľte jednotky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odber od | 1 ks | 50 ks | 100 ks | 200 ks | 400 ks |
| Zľava % | 0 % | 10 % | 15 % | 20 % | 30 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 0,55 € | 0,55 € | 0,55 € | 0,55 € | 0,55 € |
| Pôvodná cena s DPH | 0,68 € | 0,68 € | 0,68 € | 0,68 € | 0,68 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 2,76 € | 8,28 € | 22,08 € | 66,24 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 3,40 € | 10,19 € | 27,16 € | 81,48 € |
| Vaša cena bez DPH | 0,55 | 0,50 | 0,47 | 0,44 | 0,39 |
| Vr. DPH | 0,68 € | 0,61 € | 0,58 € | 0,54 € | 0,48 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
|||||
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou