Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Výstavy a veľtrhy –⁠ 5 tipov, ako na nich vyniknúť

Dátum: 29.3. 2022

Výstavy a veľtrhy sú po dlhej odmlke opäť v plnom prúde. Prinášame Vám inšpiráciu, ako na promoakciách vyniknúť pomocou cenovo dostupných kartónových POP a POS materiálov. Od klasických propagačných stojančekov až po kartónový nábytok.


1. Pultové propagačné stojančeky, displeje

Pultové stojany na produkty či na propagačné materiály môžu mať najrôznejšiu podobu. S potlačou aj bez, bielej či v prírodnom kraftovom dizajne. Je možné ich plne prispôsobiť potrebám vystavovaných predmetov. Stojančeky na propagačné letáky a časopisy, pultové stojany s priehradkou na väčšie produkty, alebo kartónovou vložkou pre rôzne druhy drobných výrobkov. Môžu mať police, záložky, vložky ai. V našej zákazkovej divízii Paketo.one máme s výrobou pultových stojanov bohaté skúsenosti. Prezrite si katalóg našich realizácií.

2. Modulárne podlahové stojany

Ide o jedinečný, ale napriek tomu jednoduchý koncept vysoko pevných kartónových stojanov z našej výroby Paketo.one. Ich veľká flexibilita umožňuje za veľmi priaznivú cenu prispôsobiť stojan aktuálnym potrebám. Štandardne tieto stojany disponujú policami, ktorých výška, rozmiestnenie a počet je možné jednoducho prispôsobiť. Police a priehradky majú vysokú nosnosť (testovaná nosnosť jednej police je viac ako 30 kg). Túto základnú nosnosť však možno ešte podporiť ďalšími spevňovacími prvkami. Modularita podlahového stojana umožňuje aj tieto police doplniť, či úplne nahradiť háčiky a inými závesnými komponentmi. Čelo stojana, topper a ďalšie komponenty je možné v priebehu času meniť, takže je možné stojan využívať dlhodobo a jednoducho vždy prispôsobiť aktuálnym akciám a ďalším marketingovým príležitostiam. Digitálna potlač doplní celkový dizajn a vzniká tak veľmi originálny stojan na podporu predaja produktov nielen v predajniach, ale aj na promoakciách, výstavách a veľtrhoch. Najrôznejšie podoby našich Modulárnych podlahových stojanov si môžete pozrieť v našom katalógu.

3. Totemy 

Skvelý spôsob, ako zaujať a upútať pozornosť zákazníkov originálnym spôsobom. Veľkou výhodou reklamných totemov sú široké možnosti neprehliadnuteľných tvarov konštrukcií, designu aj rozmerov. Reklamné totemy si tak dokážu získať pozornosť zákazníka aj z väčšej vzdialenosti. Preto sú ideálne na výstavy, veľtrhy, na festivaly a ďalšie promoakcie. Totemy sú ideálne na podporu predaja služieb i výrobkov všetkého druhu. Ukážky totemov z dielne Paketo.one si môžete pozrieť v našom katalógu.


4. Propagačný kartónový nábytok

Na výstavách a veľtrhoch majú všetci spoločný cieľ. Zaujať nových zákazníkov, nadviazať s nimi kontakt a ideálne dohodnúť budúcu spoluprácu pri šálke dobrej kávy. Kartónový nábytok je skvelý prvok, ktorý Vám pomôže tieto ciele dosiahnuť. Na prvý pohľad 100% zaujme, ale predovšetkým je praktický a funkčný. Vďaka svojej pevnej konštrukcii sa naň môžete so svojimi zákazníkmi pohodlne usadiť a prebrať všetko podstatné. Kartónový nábytok si môžete objednať na našom e-shope Paketo.sk v originálnom, prírodnom dizajne, alebo ho opýtať s potlačou u našej zákazkovej divízie Paketo.one.


5. Produktové a darčekové obaly

Obal je dôležitý prvok, ktorý slúži nielen na oznámenie informácií o produkte, ale tiež Vám umožní odlíšiť sa od konkurencie a získať pozornosť zákazníkov. Ovplyvní ale aj to, ako Vašu značku zákazníci vnímajú a ako o nej hovorí s ostatnými. Je totiž preukázané, že obal má výrazný vplyv na spokojnosť zákazníka s produktom aj na celkové vnímanie značky. Či už sa jedná o produkt v regáli maloobchodnej predajne, alebo o produkt, ktorý si zákazník objednáva on-line. Emócie spojené s rozbaľovaním zásielky, produktu či darčeka sa totiž vždy prepisujú do celkového dojmu zákazníka.

Preto odporúčame tento dôležitý prvok nepodceniť a zaistiť pre svoj produkt či darček pre významných klientov taký obal, aby urobil čo najlepší dojem, aby vypovedal o hodnotách Vašej značky a podčiarkol dôležité vlastnosti produktu. Vhodná kombinácia obalovej konštrukcie, potlače aj výplňového materiálu môže zvýšiť rast Vašich predajov. S našou zákazkovou divíziou Paketo.one sme realizovali nespočetné množstvo produktových i darčekových obalov na mieru pre našich klientov. Inšpirujte sa v našom katalógu.Neviete si rady s výberom vhodných prvkov na podporu predaja vašich produktov či služieb? Radi Vám poradíme.

Svoje otázky a dopyty na zákazkovú výrobu POP a POS materiálov posielajte na info@paketo.one.

S výberom našich e-shopových produktov Vám radi poradíme na info@paketo.sk.


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.