Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Veľká noc klepe na dvere

Dátum: 15.3. 2021

Klasické veľkonočné obaly na kraslice

Na veľké kraslice (husacie) i malé (slepačí) ponúkame krabičky pre 1 kraslicu s okienkami po obvode krabičky. Slepačie kraslice ďalej zabalíte do krabičky na 2, 3 alebo 5 kraslíc. Jedná sa o klasickú darčekovú konštrukciu s vekom s priehľadným okienkom, takže kraslice budú pri predaji alebo darovanie krásne na očiach.


Darčekové koše

Dekorácie alebo aj veľkonočné balíčky vytvoríte jednoducho pomocou darčekových košov z kvalitnej lepenky. Dostupné sú v niekoľkých farbách. Balíčky krásne zafixujete pomocou celofánovej fólie.

Stuhy

Pri Veľkej noci nájdu využitie nielen ako ozdoba korbáčov, ale aj pri zdobení v domácnosti, na prípravu balíčkov pre koledníkov, ako dekorácia a štylizácia predávaných produktov. Vyberte si zo širokej palety farieb atlasových stúh.


Vlna drevitá

Dekoračný a zároveň fixačný materiál na balenie nielen veľkonočných produktov. Krásne vynikne napríklad v darčekovom koši s aranžmá kraslíc. Ponúkame nielen prírodnú variantu, ale aj farebnú vlnu drevitú: zelenú, žltú, oranžovú, červenú, hnedú a modrú.


Darčekové krabičky

V štandardnej ponuke na e-shope ponúkame krabičky s potlačou, bez potlače - jednofarebné a krabičky s durofolovým vekom. Ak hľadáte presný rozmer krabičky alebo individuálnu potlač napíšte nám dopyt na info@paketo.one s vašou predstavou a my Vám zašleme nezáväznú cenovú ponuku.


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.