Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Úložné a sťahovacie krabice z kartónu

Dátum: 17.2. 2021


Upratovanie alebo sťahovanie?

Obe zvládnete hravo s našimi kvalitnými kartónovými krabicami.


Klasické úložné krabice s vekom

Široká ponuka úložných krabíc v bielej a hnedej farbe, so samostatným aj odklopným vekom. Niektoré krabice sú dostaniu tiež s výrezmi na ruky. Veľké darčekové krabice môžu poslúžiť ako úložné, ponúkame je navyše v niekoľkých farbách: žltá, zelená, modrá, fialová a koralová. Pokiaľ zháňate menšie rozmery darčekových krabíc, prehliadnite si našu ponuku.


Úložné krabice s vekom potlačené

Hľadáte štýlové úložné krabice do interiéru? Vyberte si niektorú farebnú variantu v ponúkaných vzoroch. Krabice sú veľmi kvalitné z pevnej vlnitej lepenky. Momentálne ponúkame 3 vzory: cikcak, pruhy a kocky vo farebných variantoch: fialová/korálová, korálová/žltá, žltá/modrá, modrá/zelená. Hľadáte menšie darčekové krabičky s potlačou? Prezrite si našu súčasnú ponuku.


Klopové sťahovacie krabice

Pevná krabica na sťahovanie? To je základ! U nás nájdete krabice z veľmi pevné päťvrstvovej lepenky, s vyseknutými otvormi na ruky. Niektoré krabice je možné uzavrieť tiež bez nutnosti lepenia lepiacou páskou, pretože obsahujú výsekové zámočky, ktoré slúžia  pre pevné a fixované uzatvorenie krabice. Špeciálna konštrukcia zaisťuje dvojité steny a dno v mieste uchopenia, čím sa zvyšuje stabilita a nosnosť krabice. 


Pri sťahovaní využijete

Pri sťahovaní sa Vám určite budú hodiť fólie na balenie predmetov z domácnosti, ktorými obalíte predovšetkým krehké veci a zaistíte ich zdarný prevoz do nového domova. Pre tento účel sa skvele hodí role bublinkovej fólie alebo penového polyetylénu. Pre menej náchylné predmety využijete tiež stretch fólie. Na balenie a fixáciu krabíc nemôžu chýbať anisamolepiace pásky. Vyberte si z našej širokej ponuky. 


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.