Volajte zadarmo 0800 801 100Po-pá 8:00-16:00

Rýchloobjednávka
0

Obľúbené produkty:

0
Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Trendy v balení zásielok - úspora času a ekologické materiály

Trendy v balení zásielok


Úspora času a ekologické materiály


Pre maximálnu spokojnosť zákazníka a tým pádom aj zvýšenie šance, že u Vás znovu nakúpi, sa každý detail počíta. Aj len pár ušetrených minút pri balení tak môže hrať významnú úlohu pre expedíciu zásielok v čo najskorším termíne a každý drobný estetický detail môže mať vplyv na celkový dojem zákazníka z nákupu alebo aj ovplyvniť imidž značky. Preto sme pre Vás zhrnuli niekoľko skvelých vychytávok poslednej doby, ktoré Vám pomôžu ušetriť čas a vyladiť spôsob balenia zásielok do elegantného, ekologického a trendy prírodného štýlu.


Rýchlouzatváracie krabice sú vyrobené z pevnej, kvalitnej trojvrstvovej lepenky a vďaka špeciálnym konštrukčným prvkom zrýchľujú proces balenia tovaru. Majú totiž samosvorné dno a uzatváracie mechanizmy, ako napr. Zabudovaný lepiaci opasok, vďaka čomu nie je potrebné ďalej nič lepiť.Drevitá vlna je prírodný materiál, ktorý možno skvele použiť nielen ako výplň zásielok, ale aj ako prírodný dekoračný materiál. Skvele vyzerá napr. v balení darčekových balíčkov. Na našom e-shope si môžete vybrať hneď z niekoľkých farebných variantov.SizzlePak je pružný fixačný materiál, vhodný aj pre stabilizáciu ťažkých predmetov. Vďaka svojmu prevedeniu skvele tlmí nárazy a otrasy. Je vyrobený z trojvrstvového papiera a je 100% recyklovateľný. Na našom e-shope si môžete vybrať z mnohých farebných prevedení a využiť ho aj na dekoratívne účely.Výplňový papier Fillip BOX je výborný ekologický pomocník pre vypchávanie balíkov. Nielenže je 100% recyklovateľný, ale tiež uľahčuje prácu vďaka jednoduchému odmotávaniu papiera špeciálnym otvorom rovno z krabice.V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších papierových výplní v rôznych rozmeroch a prevedeniach, ale aj iné druhy ekologicky šetrných fixačných materiálov, ako napríklad  kartónovú striž.


Pre zasielanie ľahkých a plochých predmetov, alebo oblečenia sú skvelé samolepiace papierové obálky  z kvalitného kraftového papiera. Majú tiež odtrhovaciu pásku pre bezpečné a pohodlné otvorení, takže nehrozí poškodenie produktu napr. nožnicami pri otváraní. Jedná sa o ekologicky šetrnejšiu alternatívu plastových obálok.K baleniu zásielok patrí často aj samolepiace pásky. Ich ekologické a ľahko recyklovateľné varianty v podobe papierových samolepiacich pások  máme tiež skladom. Tie sa okrem iného vyznačujú aj vysokou lepivosťou. Ich výhodou je aj to, že sú ľahko popisovateľné.Nakúpte na našom e-shope a využite množstevnú zľavu, alebo náš zľavový program pre registrovaných zákazníkov.


Seznam produktů

Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Zľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek:

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.