Volajte zadarmo 0800 801 100Po-pá 8:00-16:00

Rýchloobjednávka

Články

0

Obľúbené produkty:

0
Nákupný košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

S nami zabalíte každú zásielku

Dátum: 21.10.2019

 
Zvládnite predvianočnú sezónu s prehľadom. Ponúkame obalový materiál, s ktorým zabalíte každú zásielku. Všetko na jednom mieste a za skvelé ceny!
 
Jednoduché skladanie a rozmery i do schránok. V kategórii papierových poštových krabíc nájdete širokú škálu krabičiek a krabíc. Nielen pre väčšie zásielky využite klopové krabice z 3 alebo 5 vrstvovej lepenky.
 
Bublinkové obálky sú vhodné pre zasielanie krehkejších predmetov, kartónové sú veľmi odolné a nehrozí ich pretrhnutiu. Možno ich využiť okrem iného aj na prepravu ťažších a ostrejších predmetov. Vyberiete si zo širokej ponuky rozmerov.
 
Fixácia je veľmi dôležitou súčasťou balenia zásielok náchylných na rozbitie alebo na poškodenie. Využite pre bezpečnú prepravu Chipsy, Sizzlepak, Kartofix alebo vlnu drevitú. Sizzlepak a vlnu drevitú možno využiť aj k elegantnému zabalenie darčekov. Vlnu drevitou ponúkame v prírodnej variante a ďalších 3 farbách. Vynikajú skvele v našich darčekových krabičkách previazané atlasovou stuhou.
 
Pre finálnu zabalenie zásielok ponúkame množstvo typov lepiacich pások - rôzne materiály, šírky, dĺžky a farby a rôzne druhy fólií, napríklad bublinkovú, penový polyethylén alebo stretch, ktoré nájdete v rôznych šírkach.
 
Ďalšie obalový materiál nájdete v katogiriích krabice a boxy a prepravné a zásielkové obaly.

Seznam produktů

Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci TUV

Zľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek:

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.