Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

S nami zabalíte každú zásielku

Dátum: 21.10. 2019

 
Zvládnite predvianočnú sezónu s prehľadom. Ponúkame obalový materiál, s ktorým zabalíte každú zásielku. Všetko na jednom mieste a za skvelé ceny!
 
Jednoduché skladanie a rozmery i do schránok. V kategórii papierových poštových krabíc nájdete širokú škálu krabičiek a krabíc. Nielen pre väčšie zásielky využite klopové krabice z 3 alebo 5 vrstvovej lepenky.
 
Bublinkové obálky sú vhodné pre zasielanie krehkejších predmetov, kartónové sú veľmi odolné a nehrozí ich pretrhnutiu. Možno ich využiť okrem iného aj na prepravu ťažších a ostrejších predmetov. Vyberiete si zo širokej ponuky rozmerov.
 
Fixácia je veľmi dôležitou súčasťou balenia zásielok náchylných na rozbitie alebo na poškodenie. Využite pre bezpečnú prepravu ChipsySizzlepakkartónová striž alebo vlnu drevitúSizzlepak a vlnu drevitú možno využiť aj k elegantnému zabalenie darčekov. Vlnu drevitou ponúkame v prírodnej variante a ďalších 3 farbáchVynikajú skvele v našich darčekových krabičkách previazané atlasovou stuhou.
 
Pre finálnu zabalenie zásielok ponúkame množstvo typov lepiacich pások - rôzne materiály, šírky, dĺžky a farby a rôzne druhy fólií, napríklad bublinkovú, penový polyethylén alebo stretch, ktoré nájdete v rôznych šírkach.
 
Ďalšie obalový materiál nájdete v katogiriích krabice a boxy a prepravné a zásielkové obaly.

Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.