Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Poučenie o práve na odstúpenie od zmluvy

Dátum: 31.7. 2018

Poučenie o práve na odstúpenie od zmluvy
 
 
1. Právo odstúpiť od zmluvy
 
1.1. Do 14 dní máte právo od tejto zmluvy odstúpiť bez udania dôvodu.
 
1.2. Máte právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní odo dňa nasledujúceho po dni, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba prevezme tovar.
 
1.3. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy musíte o svojom odstúpení od zmluvy informovať Paketo group s.r.o. (predávajúceho a prevádzkovateľa PAKETO.SK) formou jednostranného právneho aktu (napr. listom zaslaným prostredníctvom prevádzkovateľa poštových služieb na adresu Paketo group s.r.o., Dolní Jasenka 279, 75501 Vsetín, Česká republika, e-mailom na info@paketo.sk). Môžete použiť priložený vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý však nie je nutnosťou.
 
1.4. Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od tejto zmluvy, postačuje odoslať odstúpenie od zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.
 
 
2. Dôsledky odstúpenia od zmluvy 
 
2.1. Keď odstúpite od tejto zmluvy, vrátime Vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedynám došlo Vaše oznámenie o odstúpení od zmluvy, všetky platby, ktoré sme od vás dostali, vrátane nákladov na dodanie (okrem dodatočných nákladov vzniknutých v dôsledku Vami zvoleného spôsobu dodania, ktorý je iný ako najlacnejší nami ponúkaný spôsob štandardného dodania). Na vrátenie platieb použijeme rovnaký platobný prostriedok, ktorý ste použili na vykonanie pôvodnej
transakcie, ak ste výslovne neurčili inak. V žiadnom prípade Vám tím nevzniknú ďalšie náklady. Platbu vrátime až po obdržaní vráteného tovaru alebo ak preukážete, že ste tovar odoslali späť, podľa toho, čo nastane skôr.
 
2.2.
a) Prevzatie tovaru
Tovar bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď došlo k odstúpeniu od tejto zmluvy, pošlite späť alebo ho odovzdajte na tejto adrese: sklad Paketo group s.r.o., Bobrky 2158, 75501 Vsetín, Česká republika. Lehota sa považuje za zachovanú, ak nám odošlete tovar späť pred uplynutím 14 dní.
b) Náklady spojené s vrátením tovaru
Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru.
c) Zodpovednosť za zníženie hodnoty vráteného tovaru
Zodpovedáte iba za zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom iným spôsobom,než ktorý je potrebný na oboznámenie sa a povahou a vlastnosťami tovaru, vrátane jeho funkčnosti.

Stiahnuť - Formulár na odstúpenie od zmluvy


Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.