Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Ako si správne vybrať poštové obálky

Dátum: 10.5. 2017

V kategórii poštové a zásielkové obaly nájdete napríklad poštové samolepiace obálky. Ak chcete k zásielke priložiť viditeľne faktúru, dodací lístok alebo iný doklad, táto obálka je ideálna. Jej zadná strana obsahuje samolepiacu pásku s kvalitným lepidlom. Po strhnutí ochrannej pásky obálku prilepíte k poštovej krabici a tovar môže putovať smerom k Vášmu zákazníkovi. Poštová samolepiaca obálka je odolná voči poveternostným vplyvom, nemusíte mať obavu, že premokne alebo sa inak poškodí. Dokumenty budú doručené v bezpečí.
 
 
 
Ďalším typom je bublinková obálka. Materiál, z ktorého je vyrobená, sa nazýva kraftový papier. V tejto obálke môžete zasielať veci náchylnejšie na rozbitie alebo otlčenie. Nárazu a otrasu zabráni vnútorná vložka z bublinkovej fólie. Obálky sú biele pre možnosť ďalšej potlače. V ponuke sú veľkosti v rozpätí od 10 x 16,5 cm až do 35 x 47 cm.

Chcete zaslať ostrejší predmet? CD, DVD? Knihu, či katalóg, ktorý je objemný a ťažký? Ihneď k dodaniu sú i kartónové obálky. Vynikajú svojou pevnosťou vďaka použitému materiálu. Sú vyrobené z 3vrstvovej mikrovlnnej lepenky. Kartónové obálky majú niekoľko výhod. Sú odolné. Spoľahlivo chránia obsah pred poškodením a predmet sa do nich ľahko, rýchlo a bezpečne zabalí a uzatvorí vďaka trhacej páske.  
 
Nakupujte poštové a zásielkové obalyv našom e-shope za skvelé ceny!
 

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.