Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Fixačné materiály a papierové poštové krabice

Dátum: 10.5. 2017

V horšom prípade bol poškodený i samotný tovar a to spôsobuje už len nepríjemnosti spojené s reklamáciou. S prepravnými spoločnosťami veľa nenarobíte. Tí si jednoducho plnia svoju prácu a prevážajú balíčky z jedného miesta na druhé. Niektorí ohľaduplne, iní s menším ohľadom k obsahu balíka. Takže nezostáva nič iné, ako zamerať sa na samotný obal prepravovaného produktu. Pýtate sa, ako predchádzať týmto situáciám tak, aby ste zbytočne nenavýšili a nezaťažili rozpočet na balenie? Skúste sa zamerať na ochranu zvonka ako aj vnútri balíka. Keď zašlete v krabici tovar, ktorý sa v nej bude kotúľať zo strany na stranu, je jasné, že z neho asi veľa neostane. Existuje niekoľko spôsobov, ako tovar v krabici zafixovať. Najlacnejšou možnou fixačnou výplňou, ktorá je zároveň i ekologická, je drevitá vlna alebo Sizzlepak. Sizzlepak je pružný fixačný materiál vyrobený z trojvrstvového papiera. Vďaka svojej pružnosti je vhodný aj pre fixáciu ťažkých predmetov, čo je jeho veľká prednosť. Drevitú vlnu môžete použiť i v prípade, že potrebujete, aby bol fixačný materiál zároveň dekoračným prvkom. Vlna je prírodným ekologickým materiálom.
 
 
Pokiaľ balíte exkluzívne a drahé produkty alebo elektroniku, mohli by sa Vám hodiť fixačné telieska Flopack alebo fixačné nafukovacie fólie MiniPark'r. Oboje sú pružné, dobre izolujú a sú veľmi odolné voči nárazom a vibráciám. Zásielka vybalená z krabice  pôsobí svojim balením veľmi profesionálnym dojmom.
 
 

Fixáciu by sme mali. A čo krabice?

 
Samozrejme krabica, aj keď sa to nezdá, je tým najdôležitejším prvkom, pretože práve ona nesie záťaž spojenú s procesom doručovania. Predstavte si auto prepravcu, ktoré je naložené desiatkami balíkov a balíčkov a pod ich ťarchou, niekde celkom dole, leží práve Vaša zásielka. Z tohto dôvodu je vhodné používať poštovné krabice, to znamená krabice, ktoré sú svojou konštrukciou vyrábané tak, aby v nich bolo možné prepravovať produkty čo možno najefektívnejšie a bezpečne. Pýtate sa, prečo efektívne? Je predsa omnoho výhodnejšie dať tovar do krabičky príslušnej jeho veľkosti než ho zabaliť do nejakej postaršej krabice „odniekiaľ“, ktorá je síce dvakrát väčšia ako jej obsah, ale to nevadí, však ono sa to vyplní novinami a hotovo. Áno, ale čo potom s tými dodatočnými nákladmi na poštovné?
Pre menšie druhy zásielok existujú poštové krabice, ktoré majú upravenú výšku do 5cm, takže sa dajú ešte zaslať ako list. Môžete tak zasielať DVD, knihy, diáre, menšie kalendáre alebo drobný tovar. To sa potom určite oplatí zaobstarať si tieto zásielkové krabice. Čo poviete?
 
 
Pokiaľ posielate väčšie predmety, dobre Vám poslúžia poštové papierové krabice z trojvrstvovej lepenky. Sú konštruované tak, aby manipulácia s nimi bola čo najjednoduchšia. Majú odklápacie veko, bočné klopy alebo sa dajú výškovo upraviť tak, aby sa dali Vašim produktom čo najlepšie prispôsobiť a boli pevné i bezpečné.

Ďalšími pomocníkmi pred nepríjemným poškodením tovaru pri prepravách Vám môžu byť ochranné hrany a rohy alebo bublinkové fólie.
Všetky tieto kartónové krabice a ďalšie obalové materiály si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode s kartónmi, obalmi a krabicami Paketo.sk.
 
 

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.