Fólia PE polyetylénová – Hadica š.1000/0,1
-
Prirážka - nadrozmerná položka (rola)
4,92 € s DPH
4,00 € bez DPH
Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
Obrázok je len ilustračný.
| dľžka vnútorná | 220 mm |
|---|---|
| šírka vnútorná | 110 mm |
| výška vnútorná | 25 mm |
| farba | hnedá |
| potlač | bez potlače |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | mikrovlna E - kraft |
| FEFCO | 0421 |
| Zvoľte jednotky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odber od | 1 ks | 20 ks | 50 ks | 100 ks | 200 ks |
| Zľava % | 0 % | 3 % | 5 % | 7 % | 10 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 0,81 € | 0,81 € | 0,81 € | 0,81 € | 0,81 € |
| Pôvodná cena s DPH | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 0,49 € | 2,03 € | 5,68 € | 16,22 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 0,60 € | 2,49 € | 6,98 € | 19,94 € |
| Vaša cena bez DPH | 0,81 | 0,79 | 0,77 | 0,75 | 0,73 |
| Vr. DPH | 1,00 € | 0,97 € | 0,95 € | 0,93 € | 0,90 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
|||||
4,00 € bez DPH
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou