Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republikaVolajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
Obrázok je len ilustračný.
| gramáž | 0 g/m2 |
|---|---|
| hĺbka otvorenie | 0 mm |
| šírka | 40 mm |
| výška | 60 mm |
| hrúbka materialu | 0,04 mm |
| balení | 100 ks |
| materiál | polyethylén |
| tlač | recyklační znak |
| farba | transparentná |
| prevedenie | s dierkou pre zavesenie |
| Zvoľte jednotky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odber od | 1 bal | 5 bal | 10 bal | 20 bal | 30 bal |
| Zľava % | 0 % | 10 % | 20 % | 30 % | 40 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 0,57 € | 0,57 € | 0,57 € | 0,57 € | 0,57 € |
| Pôvodná cena s DPH | 0,70 € | 0,70 € | 0,70 € | 0,70 € | 0,70 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 0,29 € | 1,14 € | 3,43 € | 6,86 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 0,35 € | 1,41 € | 4,22 € | 8,45 € |
| Vaša cena bez DPH | 0,57 | 0,51 | 0,46 | 0,40 | 0,34 |
| Vr. DPH | 0,70 € | 0,63 € | 0,56 € | 0,49 € | 0,42 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
|||||
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou