Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republikaVolajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
Obrázok je len ilustračný.
| dľžka vnútorná | 150 mm |
|---|---|
| šírka vnútorná | 150 mm |
| výška vnútorná | 150 mm |
| dĺžka vonkajšia | 156 mm |
| šírka vonkajšia | 156 mm |
| výška vonkajšia | 162 mm |
| farba | biela-hnedá |
| potlač | bez potlače |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| Zvoľte jednotky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odber od | 1 ks | 50 ks | 100 ks | 200 ks | 400 ks |
| Zľava % | 0 % | 10 % | 15 % | 20 % | 30 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 0,34 € | 0,34 € | 0,34 € | 0,34 € | 0,34 € |
| Pôvodná cena s DPH | 0,42 € | 0,42 € | 0,42 € | 0,42 € | 0,42 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 1,70 € | 5,09 € | 13,58 € | 40,72 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 2,09 € | 6,27 € | 16,70 € | 50,12 € |
| Vaša cena bez DPH | 0,34 | 0,31 | 0,29 | 0,27 | 0,24 |
| Vr. DPH | 0,42 € | 0,38 € | 0,36 € | 0,33 € | 0,29 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
|||||
4,00 € bez DPH
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou