Ako najlepšie zabaliť darček? | paketo.sk

Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Ako najlepšie zabaliť darček?

Dátum: 11.6. 2015

Vianočné darčeky! Už?
Úvaha je to síce šokujúca, ale čas beží, s letom sa lúčime a pomaly nastane doba jesene, kedy už je naozaj potrebné premýšľať nad vianočnými darčekmi pre svojich firemných zákazníkov, partnerov alebo rodinných príslušníkov a priateľov.
Propagačných predmetov, ktoré môžete zakúpiť pre svoje firemné účely, je veľa. Taktiež sú plné obchody tovaru pre naše najbližšie. Výbere a fantázii sa medze nekladú. Rovnako tak ale nesmiete zanedbať originálne a jedinečné vianočné balenie pre tieto darčeky.

Väčšina ľudí zasadne v septembri k počítaču a minimálne tri štvrtiny z nás nakúpi takmer všetky darčeky cez Internet. Samozrejme, je to pohodlné, rýchle, nemusíte sa nikde tlačiť, nikde jazdiť ani chodiť. Jednoducho len naťukáte, vyberiete a objednáte. Najneskôr do týždňa máte všetky darčeky doma. Ale čo vianočný darčekový obal? S balením vianočných darčekov do originálnych škatuliek alebo vlastne vymyslených obalov vám pomôžeme my.

Vianočná krabička na mieru a farebná potlač? Nie je problém!


Vďaka našej výrobnej technológii sme schopní vyrobiť darčekovú škatuľu alebo akýkoľvek iný kartónový obal na mieru už od malých sérií! A to vrátane ľubovoľnej farebnej potlače.

Pre firmy ponúkame veľa rôznych darčekových riešení. Nakúpte si reklamné predmety, my vám na ne vyrobíme elegantné vianočné prebaly už od veľmi malého počtu kusov.


Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.