Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Inšpirácia pre Vás. Objavte naše nové ružové darčekové krabičky.

Dátum: 30.6. 2022


Len ružová to môže byť. Preto sme novo zaradili ružovú aj do farieb vašich obľúbených darčekových krabičiek s vekom a s priehľadným vekom. Výber z rozmerov je, ako vždy, široký a možností, ako krabičky využiť, je nespočetné množstvo. Pozrite sa, ako vyzerajú naše nové ružové darčekové krabičky v praxi.


Nežná kombinácia 

Ružová darčeková krabička v kombinácii s bielou atlasovou stuhou vyzerá jednoducho skvele. Táto nežná kombinácia sa hodí nielen na balenie romantických darčekov, ale aj na štýlové zabalenie produktov, ktoré podčiarkne imidž Vašej značky.Decentný kontrast

Ružová darčeková krabička v kombinácii so sivou atlasovou stuhou. Decentný kontrast pôsobí naozaj kúzelne. Využite túto farebnú kombináciu na balenie svojich produktov či darčekov. Okrem šedej alebo striebornej atlasovej stuhy sa Vám bude určite hodiť aj hodvábny baliaci papier.Nádych luxusu

A na záver najodvážnejšia farebná kombinácia. Ružová darčeková krabička s čiernou stuhou evokuje luxus, vášeň aj originalitu. Balenie skvele doplní aj čierny hodvábny baliaci papier, čierna drevitá vlna, alebo štýlová, ekologická výplň do krabíc - Sizzlepak v čiernej farbe.


Ružové darčekové krabice u nás môžete nakúpiť za skvelú cenu už od 1 ks. Tak neváhajte a nechajte ružovú, aby dodala baleniu Vašich produktov či darčekov štipku originality a nádych luxusu.


Pre Vaše otázky, či pre overenie dostatočnej skladovej zásoby kontaktujte naše zákaznícke centrum na bezplatnej linke 0800 801 100 alebo na e-maile info@paketo.sk, kde sa o Vás ochotne postarajú a so všetkým radi poradia.
Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.