Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Informácie o spracovaní osobných údajov z dôvodu kúpnej zmluvy

INFORMÁCIA O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
V prípade spracovania osobných údajov, ktoré je nevyhnutné na splnenie zmluvy internetovým obchodníkom alebo na vyhotovenie opatrení prijatých pred uzavretím zmluvy internetovým obchodníkom, ako je napr. vytvorenie ponuky služieb, rokovaní o tejto ponuke alebo za účelom odpovedi na zaslaný dotaz.
 
1.    TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ ÚDAJE SPRÁVCU
 
1.1.    Správcom vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť Paketo group s.r.o.  so sídlom Dolní Jasenka 279, Vsetín, identifikačné číslo: 63319926, zapísaná v obchodnom registri vedenom na Krajskom súde v Ostrave, oddiel C 8184 (ďalej len „správca“).
 
1.2.    Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce: adresa na doručovanie Dolní Jasenka 279, 755 01 Vsetín, adresa elektronickej pošty info@paketo.cz, telefón: 576 510 074.
 
1.3.    Správca nevymenoval poverenca pre ochranu osobných údajov.
 
2.    ZÁKONNÝ DÔVOD SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
2.1.    Zákonným dôvodom spracovania vašich osobných údajov je skutočnosť, že toto spracovanie je nevyhnutné na splnenie zmluvy medzi vami a správcom alebo na vykonanie opatrení správcom pred uzavretím takejto zmluvy v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „nariadenie“).
 
3.    ÚČEL SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
3.1.    Účelom spracovania vašich osobných údajov je plnenie zmluvy medzi vami a správcom či vykonanie opatrení správcom pred uzavretím takejto zmluvy.
 
3.2.    Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.
 
4.    OBDOBIE ULOŽENIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
4.1.    Vaše osobné údaje budú spracovávané počas trvania účinkov práv a povinností zo zmluvy a ďalej v čase nutnom na účely archivovania podľa príslušných všeobecne záväzných právnych predpisov, najdlhšie však v čase stanovenom všeobecne záväznými právnymi predpismi.
 
5.    ĎALŠÍ PRÍJEMCOVIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
5.1.    Ďalšími príjemcami vašich osobných údajov budú zasielateľské spoločnosti a iné osoby podieľajúce sa na dodaní tovaru či realizácii platieb na základe kúpnej zmluvy. Ďalšími príjemcami vašich osobných údajov budú technologické spoločnosti zabezpečujúce hosting, prevádzku a fungovanie e-shopu a podnikovej IT infraštruktúry.
 
5.2.    Správca nemá v úmysle odovzdať vaše osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EÚ) alebo medzinárodnej organizácii.
 
6.    PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJOV
 
6.1.    Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k vašim osobným údajom, právo na opravu alebo výmaz vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovania, právo vzniesť námietku proti spracovaniu vašich osobných údajov a ďalej právo na prenositeľnosť vašich osobných údajov.
 
6.2.    Ak by ste sa domnievali, že spracovaním vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť na dozornom úrade.
 
6.3.    Nemáte povinnosť poskytnúť osobné údaje. Poskytnutie vašich osobných údajov je nutnou požiadavkou na uzatvorenie a plnenie zmluvy a bez poskytnutia vašich osobných údajov nie je možné zmluvu uzatvoriť alebo ju zo strany správcu splniť.

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.