Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Informácie o spracovaní osobných údajov pre marketingové účely

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
V prípade spracovania osobných údajov, ktoré sa zakladá na súhlase subjektov údajov na účely zasielania obchodných oznámení a na účely iných aktivít priameho marketingu internetového obchodníka.
 
1.    TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ ÚDAJE SPRÁVCU
 
1.1.    Správcom Vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť Paketo group s.r.o.  so sídlom Dolní Jasenka 279, Vsetín, identifikačné číslo: 63319926, zapísaná v obchodnom registri vedenom na Krajskom súde v Ostrave, oddiel C 8184 (ďalej len „správca“).
 
1.2.    Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce: adresa na doručovanie Dolní Jasenka 279, 755 01 Vsetín, adresa elektronickej pošty info@paketo.cz, telefón: 576 510 074.
 
1.3.    Správca nevymenoval poverenca pre ochranu osobných údajov.
 
2.    ZÁKONNÝ DÔVOD SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
2.1.    Zákonným dôvodom spracovania vašich osobných údajov je váš súhlas poskytnutý týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „nariadenie“).
 
3.    ÚČEL SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
3.1.    Účelom spracovania vašich osobných údajov je zasielanie obchodných oznámení a vykonávanie iných marketingových aktivít správcom voči vašej osobe.
 
3.2.    Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.
 
4.    OBDOBIE ULOŽENIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
4.1.    Obdobie, počas ktorého bude správca uchovávať vaše osobné údaje, je 5 rokov, najdlhšie však do odvolania vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov (na tento účel spracovania).
 
5.    ĎALŠÍ PRÍJEMCOVIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
 
5.1.    Ďalšími príjemcami vašich osobných údajov budú osoby zabezpečujúce marketingové služby pre správcu a technologické spoločnosti zabezpečujúce hosting, prevádzku a fungovanie e-shopu a podnikovej IT infraštruktúry.
 
5.2.    Správca nemá v úmysle odovzdať vaše osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EÚ) alebo medzinárodnej organizácii.
 
6.    PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJOV
 
6.1.    Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k vašim osobným údajom, právo na opravu alebo výmaz vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovania, právo vzniesť námietku proti spracovaniu vašich osobných údajov a ďalej právo na prenositeľnosť vašich osobných údajov.
 
6.2.    Máte právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním vašich osobných údajov daný správcovi. Týmto však nie je dotknutá zákonnosť spracovania vašich osobných údajov pred takýmto odvolaním súhlasu. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete odvolať nasledujúcim spôsobom: telefonicky na čísle +420 576 510 074 alebo e-mailom na info@paketo.cz/sk alebo poštou na adresu Paketo group s.r.o., Dolní Jasenka 279, 755 01 Vsetín. Ďalej je možné odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov prostredníctvom odhlásenia (unsubscribe) v päte prijatého newslettera a následne jeho potvrdením e-mailom.
 
6.3.    Ak by ste sa domnievali, že spracovaním vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť na dozornom úrade.
 
6.4.    Nemáte povinnosť poskytnúť osobné údaje. Poskytnutie vašich osobných údajov nie je zákonnou či zmluvnou požiadavkou a ani nie je požiadavkou, ktorá je nutná na uzatvorenie zmluvy.
Máte kedykoľvek právo vzniesť námietku proti spracovaniu vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania, pokiaľ sa profilovanie týka tohto priameho marketingu. Pokiaľ vznesiete námietku proti spracovaniu vašich osobných údajov na účely priameho marketingu, nebudú sa už vaše osobné údaje na tieto účely ďalej spracovávať.

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.