Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Cukrárske obaly na svadbu aj do cukrární

Dátum: 14.4. 2021

Vyberte si zo širokej ponuky cukrárskych obalov. Využitie nájdete v domácnosti, na oslavách či svadbách. Podnikatelia a živnostníci využijú tieto obaly v cukrárňach, reštauráciách, bistrách atď.


Cukrárske obaly

Medzi obľúbené obaly tohto sortimentu patria predovšetkým krabičky na výslužky v niekoľkých rozmeroch a farbách. Krabice na torty a zákusky nájdete v bielej farbe z hladkej alebo vlnitej lepenky, ktorá je pevnejšia, vhodná pre ťažšie a väčšie torty. Vyberajte z niekoľkých veľkostí. Vybrané krabice na torty nakúpite teraz za akčné ceny vo výpredaji. Pre balenie koláčov či drobného pečiva, zákuskov a chuťoviek využite krabice na cukrovinky v hnedej alebo bielej farbe, v dvoch veľkostiach s priehľadným okienkom. Vhodné pri predaji Vašich výrobkov. Ukážte zákazníkom, čo ponúkate.Krabica na cupcakes, makrónky, pralinky

Špeciálne krabičky na cupcakes/muffiny, pralinky a makrónky ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach a konštrukciách. Krabičky na cupcakes/muffiny zakúpite na 2 alebo 4 ks bez priehľadného okienka, na 6 ks máme krabičku s priehľadným okienkom, obe v bielej i hnedej variante s vložkou pre fixáciu produktov. Krabičky na pralinky a makrónky ponúkame s priehľadným durofolovým vekom. Krabičky na makrónky, zakúpite aj vo variante s návlekom v rovnakej alebo rozdielne farbe ako dno.Zákazkový potlač gastro a ďalších obalov

Vyberte si na e-shope obal, ktorý Vám vyhovuje a my Vám ho potlačíme na mieru. Vyberať môžete z týchto produktov. Svoj dopyt zasielajte na info@paketo.one a my sa Vám ozveme s cenovou ponukou.


Prajete si aj krabičku či obal, ktorý nemáme na e-shope? V takom prípade nám zašlite dopyt na info@paketo.one, s informáciami o rozmeroch, materiáli krabičky, počtu ks, rozsahu potlače a my vám zašleme cenovú ponuku. Alebo jednoducho popýtajte produkt cez paketo.one, kde si prezriete naše realizované zákazky v galérii.


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.