Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Baľte darčeky rýchlo a múdro. Bez plytvania.

Dátum: 2.11. 2021

5 tipov ako predĺžiť život darčekovým obalom


Tiež ste sa niekedy pozastavili nad tým, koľko roztrhaného baliaceho papiera a rozstrihaných plastových stužiek a mašličiek po Štedrom dni vyhadzujete? Napadlo Vás niekedy, ako by bolo skvelé mať opätovne využiteľné darčekové obaly? V tom prípade sa Vám bude páčiť náš nasledujúci článok, ktorý sa zaoberá balením vianočných darčekov bez zbytočného plytvaní, v duchu zero waste.


Riešením sú elegantné a štýlové darčekové krabičky, ktorých život zďaleka nekončí rozbalením darčeka a ktoré obdarovaný môže používať ešte dlhú dobu po tom. Navyše s ich pomocou budete mať darčeky zabalené skutočne rýchlo a ľahko. Znie to jednoducho, že? A aj to jednoduché je.Naše darčekové krabičky a krabice s vekom sú vyrobené z veľmi pevného a kvalitného materiálu a túto pevnosť ešte navyše zvyšuje ich sofistikované konštrukčné prevedenie. Krabice tak majú veľkú nosnosť, stabilitu a pokiaľ ich vyložene neuložíte do vlhkého prostredia (predsa len je to kartón), budú mať aj veľmi dlhú životnosť. Takéto darčekové obaly potom obdarovaný môže využiť na rôzne účely:


1. Ako znovu použiteľný darčekový obal, ktorý urobí radosť niekomu ďalšiemu

Toto sa s klasickým darčekovým obalom, ako je napr. baliaci papier, málokomu podarí. Hoci sa nájdu ľudia, ktorí vianočné darčeky rozbaľujú opatrne a veľký, neporušený papier si schovávajú na budúci rok, toto naše riešenie pre nich bude oveľa jednoduchšie. Múdra konštrukcia našich darčekových krabíc nepotrebuje žiadne lepenie a preto ich v prípade potreby môžete ľahko rozložiť a schovať tak, aby doma nezaberali miesto. Akonáhle do nich budete chcieť niekomu zabaliť darček, stačí krabicu jednoducho znova poskladať. Pokiaľ si navyše schováte aj krásnu farebnú, atlasovú stuhu, ktorou bol darček obviazaný, máte krásny a elegantný darčekový obal zaistený, a to úplne bez plytvaní.

 

2. Ako úložný box na oblečenie a spodnú bielizeň

Tu záleží na veľkosti darčekovej krabice. Pokiaľ je dostatočne veľká, môžete ju použiť ako úložný box do skrine, napr. na sezónne oblečenie, alebo na prehľadné uloženie tričiek v šuplíku. Takéto väčšie darčekové krabice nájdete tu. Naopak malé darčekové krabičky sú po rozbalení darčekov vhodné na uloženie skôr drobnejších vecí v skrini, ako sú ponožky, alebo spodnú bielizeň.

 

3. Ako úložný box na hračky 

Darčekové krabičky sa krásne dajú použiť aj ako úložné boxy do detskej izby. V ponuke máme okrem jednofarebných variánt aj darčekové boxy s veselými farebnými vzormi, ktoré sa deťom budú určite páčiť. Väčšie krabice môžu poslúžiť na upratovanie väčších hračiek. Menšie krabičky zase ocenia napríklad dievčatká na oblečenie pre bábiky, alebo malí zberatelia autíčok.

 

4. Ako krabičku na šperky

Menšie darčekové boxy majú taktiež skvelé využitie ako krabička na náušnice, náramky, retiazky a ďalšie šperky. Vyzerajú štýlovo a skvele poslúži ako jednoduchá, minimalistická a zároveň aj lacná šperkovnica. Vyberať môžete buď z farebných darčekových krabičiek s veselými vzormi, alebo z ponuky jednofarebných darčekových krabičiek.

 

5. Ako krabičku na tvorenie a kutenie

Naše darčekové boxy môžu skvele využiť aj tí, ktorí radi niečo tvoria a kutia. Naše pevné, kartónové krabičky s vekom tak môžu poslúžiť napríklad ako krabice na šitie alebo pletenie. Kutili určite ocenia praktickú krabičku na skrutky a ďalšie súčiastky v dielni alebo v garáži.Vyberajte darčekové krabice a obaly z nášho širokého sortimentu na paketo.sk a využite množstevné zľavy, alebo zľavový program pre registrovaných zákazníkov. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.