Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Balenie zásielok rýchlo a bez starostí

Dátum: 1.11. 2023
NAPLNIŤ ZALEPIŤ ODOSLAŤ


Hlavná sezóna roka sa rýchlo priblížila, a tak väčšina prevádzkovateľov e-shopu rieši efektívne balenie svojich produktov. Najmä v tomto vyťaženom predvianočnom období sa hodí každý ušetrený čas. Prinášame Vám riešenie, s ktorým čas pri balení zásielok 100% ušetríte. Jedná sa o balenie, ku ktorému nie je potreba lepiaca páska, tá je už súčasťou každého obalu. V niektorých prípadoch nie je nutný ani výplňový materiál, obal sa presne prispôsobí balenému tovaru. Šetríte tak čas i peniaze.


Rýchlouzatváracie krabice


Jednoduché a rýchle balenie nielen vďaka lepiacim prúžkom, ktoré sú súčasťou krabice, ale aj vďaka samosvornému dnu, ktoré je tiež súčasťou väčšiny krabíc tohto typu. Krabica sa bleskovo zloží bez nutnosti lepenia dna, ktoré je navyše dvojité. Tak je zaistená vysoká pevnosť krabice, ktorá zaistí bezpečnú prepravu. Výhodou pre zákazníka je jednoduché otvorenie vďaka odtrhávacímu prúžk, bez nutnosti použiť nôž či nožnice. Niektoré krabice sú navyše vybavené ešte druhým samolepiacim prúžkom, vďaka ktorému zákazník ľahko zašle tovar späť na výmenu či reklamáciu. U nás v sortimente nájdete aj krabice s narylovanými časťami na stranách krabice, vďaka ktorým je možné výšku zásielky upraviť podľa potreby.


Vieme, koľko času ušetríte

Orientačne sme pre Vás zmerali, ako dlho trvá uzavrieť rýchlouzatvárateľnú krabicu v porovnaní s klasickou klopovou krabicou. Výsledok Vás možno prekvapí. Pozrite si video. 👇
Kartónové obálky

Umožňujú rýchlu manipuláciu - lepiace prúžok pre jednoduchšie zabalenie a odtrhávacie prúžok pre väčší komfort pre zákazníka pri rozbaľovaní zásielky. Výška kartónových obálok je variabilná. Môžete v nich teda zasielať najrôznejšie predmety, od drobnej elektroniky či kozmetiky až po katalógy alebo knihy. Na našom e-shope nájdete širokú škálu rozmerov kartónových obálok.

Poštové papierové krabice

Jednoduché a rýchle balenie  zásielok, vhodné predovšetkým tlačovín, ale aj drobnejších predmetov či oblečenia. Pri balení je vhodné využiť výplňový materiál. Niektoré z škatuliek v tejto kategórii obsahujú lepiaci aj odtrhávací prúžok, či chytré zámočky pre bezpečné uzavretie. Sú veľmi pevné, vyrobené z trojvrstvového kartónu a cenovo dostupné.

Papierové obálky

Papierové obálky zásielkové sú na našom e-shope dostupné v niekoľkých rozmeroch. Sú vyrobené z vysoko kvalitného pevného kraftového papiera, ktorý je odolný voči pretrhnutiu pri preprave. Papierová obálka obsahuje odtrhovací prúžok. Je to ideálny obal pre e-shopové zásielky. Je vhodný najmä na rozosielanie oblečenia a iných ľahkých či plochých produktov. Ide o šetrnejšiu alternatívu k plastovým obálkam. Pri využití bublinkových vrecúšok či bublinkovej fólie docielite rovnaký efekt, ako pri využití bublinkovej obálky. Bezpečné a pohodlné otvorenie vďaka odtrhovacej páske. Možnosť spätného zaslania vďaka zabudovanej druhej lepiacej páske. 

Pre jednoduché vyplnenie prázdneho priestoru a zaistenie bezpečnosti pri zasielaní tovaru odporúčame využiť výplňový materiál. Správnou voľbou môže byť SizzlePak, FiLLiPboxkartónová strižpapier šedákFloPak a ďalšie fixácie a výplne.


Potrebujete poradiť s výberom správneho obalu alebo výplňového materiálu? Kontaktujte nás.

Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.