Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

Balenie darčekov bude hračka

Dátum: 19.10. 2020

Balenie darčekov bude hračka

NIELEN o Vianociach


Na e-shope nájdete viac ako 900 druhov darčekových obalov.


Baľte darčeky jednoducho a štýlovo. Vyberte si darčekový obal podľa príležitosti, charakteru darčeka, obľúbené farby obdarovaného alebo podľa firemných farieb.


Univerzálnym obalom na darčeky sú darčekové krabice, ktoré nakúpite bez polače, s potlačou nebo s priehľadným vekom v rôznych rozmeroch.

Darčekové krabice sú dostupné vo farbách: čierna, sivá, biela, hnedá-kraft, koralová, žltá, zelená, modrá a fialová. V týchto farbách je nájdete aj vo variante s priehľadným vekom. 

Vyberať potom môžete medzi tromi vzormi: cik-cak, kocky a pruhy, vo farebných kombináciách: žltá/koralová, modrá/žltá, zelená/modrá a fialová/korálová.Darčekové krabičky s priehľadným čiže durofolovým vekom skvele doplníte výplňovým materiálom, ktorý darček nielen ochráni, ale tiež ho nechá vyniknúť. Najviac sa pre toto balenie využíva vlna drevitá, podľa charakteru tovaru môžete využiť aj jej farebné varianty. Pre výsledný efekt darček doplňte vhodne zvolenou atlasovou stuhou.


Tiež balenie vína pre Vás bude hračka. Jednoducho a štýlovo zabalíte 1-4 vína. Krabice sú dostupné v spomínaných farbách vrátane vínovej farby. Vďaka jednoduchej fixácii  drží fľašu pevne vnútri v krabici. Doplňte stuhou a máte krásne zabalený darček.Pre zabalenie produktov do darčekových košov využite kartónové koša obdĺžnikové alebo šesťhranné. Obdĺžnikové koše sú dostupné v hnedej-Kraftovej farbe. Šesťhranné koša ponúkame vo vyššie spomínaných farbách, ku máme v ponuke atlasovou stuhu, ktorá s vybranou krabicou/košom farebne ladí. Tento typ darčeka najlepšie zabalíte docelofánu.


Drobnejšie darčeky zabalíte do krabičiek pukaček. Práve teraz nakúpitevybrané druhy vo výpredaji za výhodné ceny.


Ak chcete originálny darček s vlastným dizajnom, tak využite vlastnú potlač veka darčekových krabíc - využiť môžete celopotlač alebo čiastočný potlač veka. Je to ľahké, len na pár kliknutí na e-shope.Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.