Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-16:00

0

Obľúbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakúpte ešte za {0} a získate {1} ZADARMO!
Menu

3 tipy pre e-shopy, ako sa pripraviť na január

Dátum: 8.12. 2021

3 tipy pre e-shopy, ako sa pripraviť na január

On-line nakupovanie celosvetovo vykazuje enormný nárast. Ste pripravení na január? Máme pre Vás 3 dôležité informácie, s ktorými je dobré počítať.


1. Počítajte s rastom dopytu v e-commerce

V období pandémie bol zaznamenaný pomerne prudký nárast obratu v e-commerce (obrázok č. 1). Je to samozrejme spojené s tým, že ľuďom často neostávalo nič iné, než svoj nákup realizovať on-line. Ľudia si tak zvykli na ľahký a rýchly nákup z pohodlia domova a čoraz častejšie nakupujú cez internet aj obyčajné produkty dennej spotreby, ako sú napr. potraviny, drogérie a pod. Nehovoriac o tom, že ľudia radi využívajú povianočné výpredaje, akcií a zliav. Dá sa očakávať, že sa tento trend do budúcnosti ustáli a januárové nákupy na e-shopoch budú vykazovať čoraz väčší rast.


Obrázok č. 1: Vývoj obratu internetových obchodov v ČR (mld. CZK)
Zdroj: https://www.csas.cz/cs/firmy/articles/e-commerce-trendy-na-trhu-kde-se-rocne-protoci-4-biliony-dolaru


Hoci január vždy býval pokojnejším mesiacom, čo sa nielen on-line nakupovania týka, teraz je všetko trochu inak. Na základe vyššie uvedeného a tiež analýzy správania sa zákazníkov na našom e-shope to vyzerá, že januárové nakupovanie bude postupne silnieť na kvantite. Nemôžeme Vám bohužiaľ odhaliť konkrétne dáta, ale záujem o obalové materiály v januárových mesiacoch uplynulých rokov rastie. S nástupom pandémie a s ňou súvisiacich opatrení je nárast naozaj enormný, ako vidíte na našom grafe (obrázok č. 2), ktorý vychádza z údajov Google Analytics.


Obrázok č. 2: Nárast januárových návštev e-shopu
Zdroj: Google Analytics


2. Počítajte s meškaním

Aktuálna situácia na trhu kartónu navyše spôsobuje obmedzenú dostupnosť niektorých materiálov a tým pádom aj značné predlžovanie výrobných a zároveň aj dodacích termínov. V tomto období navyše môže dôjsť k oneskoreniam v doručení tovaru z dôvodu vysokej vyťaženosti prepravcov a expedičných pracovníkov v dôsledku veľkého počtu objednávok.


3. Počítajte so zmenou prevádzkovej doby vo sviatočnom období

Termín poslednej expedície sa blíži. V tomto roku expedujeme do 21. 12. 2021 a nasledujúca expedícia bude prebiehať až v novom roku, od 3. 1. 2022.

Prevádzková doba e-shopu medzi sviatkami: ZATVORENÉ od 22. 12. 2021 do 2. 1. 2022Odporúčame so všetkými týmito informáciami kalkulovať a byť na január dobre pripravení a zásobení. Preto, pokiaľ ste ešte neobjednali, objednajte čo najskôr, aby k Vám vaša objednávka dorazila včas.

Januárové objednávky prijímame už teraz. Stačí do poznámky napísať informáciu s požadovaným januárovým termínom doručenia.Objednávajte na paketo.sk a využite množstevné zľavy, alebo zľavový program pre registrovaných zákazníkov. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

0800 801 100Volajte zadarmo, Po-pia 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akcie a novinky e-mailomZľava 10 % na prvý nákup pri odbere noviniek.

Editácia, odhlásenie

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.