Papier baliaci - Rola - šedak š.1000, 90g/m2
-
Prirážka - nadrozmerná položka (rola)
4,92 € s DPH
4,00 € bez DPH
Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
Obrázok je len ilustračný.
| dľžka vnútorná | 224 mm |
|---|---|
| šírka vnútorná | 164 mm |
| výška vnútorná | 118 mm |
| dĺžka vonkajšia | 230 mm |
| šírka vonkajšia | 170 mm |
| výška vonkajšia | 130 mm |
| farba | hnedá |
| potlač | bez potlače |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| Zvoľte jednotky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odber od | 1 ks | 50 ks | 100 ks | 200 ks | 400 ks |
| Zľava % | 0 % | 10 % | 15 % | 20 % | 30 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 0,38 € | 0,38 € | 0,38 € | 0,38 € | 0,38 € |
| Pôvodná cena s DPH | 0,46 € | 0,46 € | 0,46 € | 0,46 € | 0,46 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 1,88 € | 5,63 € | 15,02 € | 45,08 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 2,31 € | 6,93 € | 18,48 € | 55,44 € |
| Vaša cena bez DPH | 0,38 | 0,34 | 0,32 | 0,30 | 0,26 |
| Vr. DPH | 0,46 € | 0,42 € | 0,39 € | 0,37 € | 0,32 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
|||||
4,00 € bez DPH
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou