Papier baliaci - Rola - šedak š.1000, 90g/m2
-
Prirážka - nadrozmerná položka (rola)
4,92 € s DPH
4,00 € bez DPH
Volajte zadarmo 0800 801 100, Po-pia 8:00-15:00
Slovensko
Česká republika
Obrázok je len ilustračný.
| dľžka vnútorná | 145 mm |
|---|---|
| šírka vnútorná | 145 mm |
| výška vnútorná | 1187 mm |
| dĺžka vonkajšia | 150 mm |
| šírka vonkajšia | 150 mm |
| výška vonkajšia | 1200 mm |
| farba | hnedá |
| potlač | bez potlače |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| Zvoľte jednotky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odber od | 10 ks | 50 ks | 100 ks | 150 ks | 200 ks |
| Zľava % | 0 % | 10 % | 15 % | 20 % | 25 % |
| Pôvodná cena bez DPH | 1,71 € | 1,71 € | 1,71 € | 1,71 € | 1,71 € |
| Pôvodná cena s DPH | 2,11 € | 2,11 € | 2,11 € | 2,11 € | 2,11 € |
| Ušetríte: | 0,00 € | 8,56 € | 25,68 € | 51,36 € | 85,60 € |
| Ušetríte s DPH: | 0,00 € | 10,53 € | 31,59 € | 63,18 € | 105,30 € |
| Vaša cena bez DPH | 1,71 | 1,54 | 1,46 | 1,37 | 1,28 |
| Vr. DPH | 2,11 € | 1,90 € | 1,79 € | 1,68 € | 1,58 € |
|
x =
0,00 €
s DPH
0,00 €
bez DPH
|
|||||
4,00 € bez DPH
4,00 € bez DPH
Objavte produkty za skvelé ceny, ktoré sa vám môžu hodiť. Štýlové krabičky, atlasové stuhy, archivačné krabice a mnoho ďalšieho máme v akcii už len do konca marca.
Chcem nakúpiť so zľavou