Vysúšadlá voľné

Zháňate voľný silikagél Ponúkame vám rovno dva typy .
Zabráňte vlhku útočiť na vaše výrobky. Voľný silikagél je dodávaný vážený na kilogramy v plechovkách. Na rozdiel od vysúšacích vrecák ho môžete dávkovať podľa potreby.

Objednajte si presne také množstvo, ktoré potrebujete. V ponuke Paketo.sk nájdete aj špeciálne indikačné voľné vysúšadlo, ktoré zmenou farby detekuje nasýtenia.
 

Voľné ​​vysúšadlá zabráni plesniveniu a korózii


Znížte pomocou vysúšadiel vlhkosť pod kritickú hodnotu a zabráňte tak nechceným procesom korózie a plesne na produktoch. Kúpte si okrem voľných vysúšadiel tiež ďalšie baliace materiály proti vlhkosti.

Voľný silikagél v kombinácii s fóliou


Pre dosiahnutie ideálneho stavu
udržanie vlhkosti na uzde je veľmi dôležité použitie konečného balenia - ideálne bariérovej ​​fólie. Tá bráni prenikaniu ďalšieho vlhka k výrobku a zaisťuje tak bezpečné pôsobenie voľného vysúšadlá vnútri balenia.

Ochráňte svoje skladové zásoby - využite voľné vysušovadlo .

Položiek na stránku
 
Kód:4432
Cena od:
7,02 EUR bez DPH
8,43 EUR s DPH
 
Kód:4434
Cena od:
20,82 EUR bez DPH
24,99 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 

Silikagél

Silikagél je značkové, voľne vážené vysúšadlo, určené na pohlcovanie vlhkosti v obaloch i voľných priestoroch. Má výbornú absorpčnú schopnosť a je možné ho regenerovať.


Ako funguje silikagél?


Silikagél funguje na podobnom princípe ako huba. Vysoko porézne zrná sú schopné pohltiť vlhkosť o veľkom objeme. Sú účinné aj pri veľkej rýchlosti prúdenia vzduchu. Vysúšadlo silikagélu ORANGE má skvelú vlastnosť indikácie nasýtenia, v závislosti na množstve absorbovanej vodnej pary stráca farbu. Silikagél BIELY oproti tomu sprehľadní.

Potrebné množstvo vysúšadlá je potreba odborne vypočítať. Neváhajte bezplatne kontaktovať našich pracovníkov.


Zaujímajú vás aj ďalšie druhy obalových materiálov? Ponúkame bublinkové fólie alebo klopové krabice za veľmi nízke ceny!


Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.