Výstražné a bezpečnostné pásky

Potrebujete zabezpečiť nejaký priestor výstražnou páskou Potrebujete to z dôvodu vytýčenia priestoru, alebo z dôvodu bezpečnosti

Výstražné a bezpečnostné pásky
všetkých najbežnejších farebných kombinácií a upozornení si u nás, na Paketo.sk, môžete objednať za skvelé ceny a v množstve malom i v paletovom balení. Bezpečnostné pásky Vám umožnia veľmi ľahkým a extra rýchlym spôsobom vytýčiť potrebné priestranstvo a označiť jeho zónu. Výstražné pásky sa tak hodia nielen do firiem, ale tiež na rôzne verejné akcie, koncerty, športové udalosti a ďalšie príležitosti.

Objednajte si výstražné a bezpečnostné pásky.

Výstražné, bezpečnostné pásky a ďalšie obalové materiály


Ak poriadate takéto akcie a bezpečnostné pásky budete potrebovať, isto sa Vám zídu i vrecia na odpad, stojany na vrecia na odpad a ďalšie obaly na likvidáciu odpadu a ďalšieho materiálu. Ak máte špeciálne požiadavky nielen na výstražné pásky, neváhajte nás kontaktovať, dokážeme Vám pomôcť veľmi rýchlo, efektívne a za veľmi sympatické ceny.

Položiek na stránku
 
Kód:4711
Cena od:
1,41 EUR bez DPH
1,69 EUR s DPH
 
Kód:10528
Cena od:
1,41 EUR bez DPH
1,69 EUR s DPH
 
Kód:4712
Cena od:
3,06 EUR bez DPH
3,67 EUR s DPH
 
Kód:4713
Cena od:
3,06 EUR bez DPH
3,67 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.