Víno a poháre v darčekovom balení.

Víno a poháre v darčekovom balení.

12.06.2015
Darujte víno v peknom balení. Pomôžeme Vám zvýšiť hodnotu daru v podobe krásneho balenia.

Chcete darovať svojim zamestnancom, obchodným partnerom či známym fľašu kvalitného vína (prípadne iný alkohol) a neviete ako všetko zabaliť?

Nezúfajte, pomôžeme Vám. Navrhneme Vám obal presne na mieru. Darčekové krabice na vínnej poháre a fľašu vína môžu mať rôzne podoby - so snímateľným vekom, odklápacím vekom pod. Dôležité je, aby víno i poháre boli pevne fixované a zamedzilo sa poškodeniu.
vložka na sklenici


Obaly na Vašu špecifickú fľašu sú navrhované presne podľa zaslaných vzorkách. Vo väčšine prípadov sa krabice skladá z dna a veka. Dno vypĺňa vložka na mieru, ktorá dokonale plní fixačnú funkciu. Veko môže zdobiť štýlový výrez alebo s priehľadom.

obal na vínokrabica na vínokrabica dárková na víno

V prípade, že žiadate jedinečný design obalu nebojte sa zvoliť potlač. Tlač je možná už od malého množstva a bez dodatočných nákladov na tlačovej štočky či sita (platí pre malé série výroby). Tlač prebieha na digitálne tlačiarni firmy CANON.

Víno je veľmi obľúbeným firemným darčekom najmä pri výročných oslavách firiem, ale tiež pred Vianocami. Ak sa aj vy tento rok chystáte obdarovať svojich zamestnancov, obchodných klientov alebo svojich blízkych fľaši vína pripravte sa na to zavčasu. Objednajte si s predstihom originálne balenie. Radi Vám pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie.

obal na víno


Neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám zostavíme cenovú ponuku.
Stačí poslať dopyt na info@paketo.sk. Bližšie informácie o zákazkovej výrobe tu.

Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.