Rýchlouzatvárateľné vrecká s kapsičkou

Potrebujete odosielať zásielky alebo tovar a k tomu ešte prikladať dokumentáciu, ktorá sa nesmie poškodiť, alebo je nutné, aby boli oddelene Potom sú rýchlouzatvárateľné vrecká s kapsičkou tým najlepším, čo môžete využiť.

Ľahko uzatvárateľné vrecká s kapičkou Vám umožnia pohodlne a veľmi rýchlo pripraviť potrebné produkty k odoslaniu i s dokumentáciou. Rýchlouzatvárateľné vrecká s kapsičkou sú z polyetylénu (PE) a pomerne veľmi odolné. Podobne ako ostatné PE vrecia.

Vyberte si rýchlouzatvárateľné vrecká podľa vašej potreby


V našom internetovom obchode zameranom na akýkoľvek obalový materiál si môžete vybrať zo štyroch základných rozmerov rýchlouzatváracích vrecák s kapsičkou. Od 125x195mm až po 230x320mm.
V prípade, že Vám tieto rozmery nevyhovujú a potrebujete iné, neváhajte a kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás vhodné riešenie, poprípade sa pokusíme pre Vás nechať vyrobiť vrecká na mieru.

Garancia dodania vreciek a výhodné zľavy


Rýchlouzatváracie vrecká s kapsičkou máme v štandardných rozmeroch v značnom množstve na sklade a dodáme Vám ich v garantovanej lehote za skvelé ceny!
Množstevné zľavy poskytujeme pri každom produkte v našej ponuke.

Využite túto príležitosť a nakúpte obaly na Paketo.sk!

Položiek na stránku
 
Kód:4744
Cena od:
2,61 EUR bez DPH
3,13 EUR s DPH
 
Kód:4751
Cena od:
3,65 EUR bez DPH
4,38 EUR s DPH
 
Kód:4746
Cena od:
4,64 EUR bez DPH
5,56 EUR s DPH
 
Kód:4747
Cena od:
7,61 EUR bez DPH
9,13 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.