Poštové a zásielkové obaly

Poštové a zásielkové obaly
Zasielate tovar poštou Vlastníte zásielkový obchod Krabice, tubusy, obaly na kalendáre, CD, DVD a knihy. Väčšinu tovaru držíme trvale skladom.

Z ponuky našich poštových a zásielkových obalov si iste vyberiete, čo hľadáte. Poštové krabice všetkých druhov a rozmerov sú vám k dispozícii, navyše s množstevními zľavami u každého produktu.


Poštové krabice a obálky za skvelé ceny


Vyberte si poštové obaly na mieru podľa vašich požiadaviek - už žiadne zbytočné vyhadzovanie peňazí za obálky väčšia než je potřebné. Náš široký výber rôznych veľkostí poštových obálok vám umožní efektívne šetriť.
K dispozícii vám sú kartónové obálky, bublinkové obálky alebo poštové samolepiace obálky, ktoré slúži najmä pre prikladanie dokumentov k zásielkam. Alebo by ste radšej obálky pevnejšie a bezpečnejšie Aj takú máme. Plastové obálky vám tento komfort určitě zaistí. Na PAKETO.SK nájdete všetko na jednom mieste.


Při odbere väčšieho množství na vás čakajú super zľavy!

Potlač na sériové krabice


Ak chcete vlastnou potlač na krabici, ktorú ste si vybrali u nás na e-shope, jedná sa o zákazkovú výrobu. V zákazkovej výrobe sa cena tovaru líši od štandardnej ceny, ktorá je uvedená na e-shope.

Neviete si rady so zložením krabice? Nezúfajte, pripravili sme pre Vás návody na zloženie rôznych typov konštrukcií.


Pre ľahké zloženie je nutné nepodceniť prípravu. Príprava spočíva v tom, že si všetky narylované časti (naznačenej ohyby) riadne "predohýbate".
Priebeh skladanie potom bude jednoduchšie a výsledná krabice bude zložená presnejšie.


Položiek na stránku
Stránka z 14 nasledujúce
 
Kód:4405
Cena od:
0,60 EUR bez DPH
0,72 EUR s DPH
 
Kód:4406
Cena od:
0,62 EUR bez DPH
0,74 EUR s DPH
 
Kód:4403
Cena od:
0,67 EUR bez DPH
0,81 EUR s DPH
 
Kód:8261
jednoduchý a lacný obal zvýšená ochrana hrán a rohov nastaviteľná výška ľahká...
Cena od:
0,85 EUR bez DPH
1,02 EUR s DPH
 
Kód:6369
Cena od:
1,05 EUR bez DPH
1,26 EUR s DPH
 
Kód:6368
Cena od:
1,32 EUR bez DPH
1,59 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
Stránka z 14 nasledujúce
 

Dokonale zabalená zásielka

Premýšľate ako zabaliť svoj tovar tak, aby sa cestou k zákazníkovi nepoškodil a bol bezpečne zabalený? Máme pre Vás niekoľko typov, ktoré obalové materiály použiť.

Balenie krehkých a ľahkých predmetov

Pre väčšie predmety bude ideálna klopová krabica z 3vrstvovej lepenky alebo tubus. Ak ide o produkt alebo vec menších rozmerov, zvoľte niektorú z našich poštových krabiček malých rozmerov, prípadne kartónový tubus.

Poštové krabice
sú vyrobené z 3vrstvovej vlnitej lepenky, sú ľahké a jednoducho sa skladajú. Disponujú praktickým uzatváraním. Na väčšie zabezpečenie obsahu krabičky odporúčame použiť výplň v podobe fixačných materiálov. Na krehké a ľahké predmety sa zídu napríklad polystyrénové
fixačné telieská FloPack
.

Na dokonalé zabezpečenie je dobre ešte použiť zabalenie predmetu do bublinkovej fólie, ktorá chráni nielen pred nárazmi a otĺčením, ale zabráni tiež prenikaniu vlhkosti a prachu.

Balenie stredne ťažkých a ťažkých predmetov

Vybrať si môžete podľa veľkosti a povahy Vášho tovaru, buď poštovú papierovú krabicu alebo zásielkový obal, ktorých je v našom sortimente celá rada. Napríklad zásielkové obaly na CD, DVD, knihy, zásielkové obaly na šanóny, a ďalšie. Sú veľmi praktické, pretože sú vyrobené na mieru týmto produktom. Na objednané predmety bude ideálna
klopová krabica z 5vrstvového kartónu, prípadne sťahovacia alebo úložná krabica.

Aby bola zásielka chránená a stabilizovaná, zabaľte ju do do fólie a ako výplň do krabice použite niektorý z našich fixačných baliacich materiálov. Napr. Kartofix alebo drevitú vlnu. Pomocou lepiacej pásky krabicu dokonale uzatvoríte a zásielka môže byť odoslaná.


Baľte kvalitne s Paketo.sk!


Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.