Lepiace pásky a prostriedky

Lepiace pásky a prostriedky

Priehľadné i farebné lepiace pásky vhodné pre balenie tovaru, fixovanie krabíc, zalepenie viek aj podlepenie dna a spevnenie krabíc. Výstražné bezpečnostné lepiace pásky a špeciálne pásky na zvýraznenie nebezpečných rohov či vyčnievajúceho tovaru.

Priehľadné a farebné lepiace pásky, bezpečnostné pásky, samolepiace pásky (izolepy)


Samolepiace a lepiace pásky vhodné pre fixáciu materiálov a krabíc. Zaručujem dokonalú fixáciu, odolnosť a uzatvorenie krabice.

Ponúkame samolepiace pásky rôznych šírok a dĺžok, k páskam odporúčame využiť odvíjače lepiacich pások pre rýchlejšiu prácu pri balení. V ponuke máme aj špeciálne lepiace pásky ako sú papierové, krepové a univerzálne pásky. Pre zvýraznenie rohov, trčiace či prečnievajúcich predmetov sú vhodné bezpečnostné, výstražné pásky, vďaka ktorým zaručíte dokonalé zvýraznenie časti.

Všetko máme skladom, rýchle k dodaniu. Vďaka nášmu systému zliav, môžete ušetriť až 40% z ceny lepiacich pások.

Položiek na stránku
Stránka z 5 nasledujúce
 
Kód:6383
    Vysoký stupeň ochrany přepravovaného zboží Úspora nákladů za balící...
Cena od:
0,44 EUR bez DPH
0,52 EUR s DPH
 
Kód:6384
samolepiaca páska transparentná
Cena od:
0,44 EUR bez DPH
0,52 EUR s DPH
 
Kód:4553
Cena od:
0,88 EUR bez DPH
1,06 EUR s DPH
 
Kód:4558
Cena od:
0,57 EUR bez DPH
0,69 EUR s DPH
 
Kód:4559
Cena od:
0,57 EUR bez DPH
0,69 EUR s DPH
 
Kód:11651
PP samolepiaca páska
Cena od:
0,81 EUR bez DPH
0,97 EUR s DPH
 
Kód:4562
PP samolepiaca páska
Cena od:
0,72 EUR bez DPH
0,87 EUR s DPH
 
Kód:4563
Cena od:
1,00 EUR bez DPH
1,20 EUR s DPH
 
Kód:4560
Hnedá PP samolepiaca páska
Cena od:
0,72 EUR bez DPH
0,87 EUR s DPH
 
Kód:4564
Cena od:
0,88 EUR bez DPH
1,06 EUR s DPH
 
Kód:4561
Cena od:
0,89 EUR bez DPH
1,07 EUR s DPH
 
Kód:4566
Cena od:
1,00 EUR bez DPH
1,20 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
Stránka z 5 nasledujúce
 


Druhy lepiacich pásokBezhlučná samolepiaca páska

Lepiaca páska určená na ručné i strojné uzatváranie katrónov. Obsahuje špeciálne akrylové lepidlo na vodnej báze, ktoré zabezpečuje vysoký stupeň lepivosti. Vďaka tomu lepiaca páska okamžite prilne ku každému povrchu. Má nízku hladinu hluku pri odvíjaní. Páska neobsahuje rozpúšťadlá a nenarušuje proces recyklácie. 


Maskovacia papierová lepiaca páska

Páska vybavená prírodným kaučukovým lepidlom. Je jemne krepovitá, vhodná najmä pre maliarov. Je prispôsobivá, nezachytáva farbu a je možné použiť ju na všetky druhy vnútorných náterov a malieb. Odstrániť ide bezo zvyškov do 7 dní. Nie je vhodná na hrubý povrch.
 
Krepová samolepiaca páska

Krepová lepiaca páska je vhodná ako na hladké, tak aj hrubé povrchy. Nezanecháva po sebe stopy lepidla a pri odstraňovaní nezachytáva farbu povrchu. Jej použitie má všestranný charakter. Dá sa využiť ako pri lakovaní, tak na zatváranie kartónov alebo ako ochrana okrajov rol papieru. Má vynikajúcu lepivosť. 


Krycia (montážna) samolepiaca páska

Táto lepiaca páska je vyrobená z veľmi kvalitného PVC. Jej využitie uvítajú najmä lakovači, murári a natierači. Po svojom odtránení (ani po dlhšej dobe) nezanecháva žiadne zvyšky lepidla. Je možné použiť ju na okná, omietky a ďalšie plochy. Oproti papierovej maskovacej páske je vhodná i na hrubšie povrchy. 


Obojstranná samolepiaca páska

Ide o pásku obsahujúcu silné akrylátové lepidlo. Ľahko a rýchlo priľne k povrchu a má vysokú lepivosť. Je použiteľná ako na drsné povrchy, tak i na prašné povrchy i pri dlhodobej aplikácii. Jej vysokú a dlhodobú lepivú schopnosť uvítate najmä pri montáži rôznych druhov držiakov, pokládke koberocv, montáži dekorácií a dekoračných POS materiálov a ďalších. 


Samolepiaca páska so spevnenými vláknami

Lepivosť pásky je zaručená syntetickým kaučukom. Páska je vystužená sklolaminátovými vláknami, ktoré jej zaručujú abnormálnu pevnosť a veľmi nízku naťahovateľnosť. Používa sa pri zväzovaní ťažkého tovaru a paliet, alebo k zatváraniu a väčšiemu zabezpečeniu kartónových krabíc určených na prepravu. 

Kúpte si k lepiacim páskam tiež
odvíjač na lepiacu pásku. Jeho použitie je veľmi jednoduché a ušetrí Vám mnoho času.Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.