Krabice na pizzu

Krabica na pizzu bez potlačí. Pizza krabice máme skladom, k dodaniu po celej SR, pri väčšom odbere množstevné zľavy až 40%. Pizza krabice sú vyrobené z veľmi kvalitnej trojvrstvovej vlnitej lepenky. Krabice na pizzu sú bez potlače, v bielom prevedení. Obaly na pizzu sú pevné a dostatočne bezpečné pre prevoz pizze, koláčov alebo frgálov.

Upozorňujeme, že kartóny určené ako koncový obal - väčšina lepeniek nemá atest pre priamy styk s potravinami, preto odporúčame vždy na dno vložiť alobal alebo iný ochranný materiál.

Položiek na stránku
 
Kód:5592
Krabica z vlnitej lepenky na pizzu bielo-biela bez potlače
Cena od:
0,21 EUR bez DPH
0,25 EUR s DPH
 
Kód:5895
Krabica z vlnitej lepenky na pizzu bielo-biela bez potlače
Cena od:
0,26 EUR bez DPH
0,31 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 

Pizza krabice aj ďalšie kartónové krabice za skvelé ceny


Okrem krabic na pizzu ponúkame aj ďalšie druhy Gastro obalov, ktoré sa vám môžu v reštaurácii hodiť. Stačí si vybrať zo škály rozmerov a druhov v kategórii tovaru krabice a boxy. Hodiť by sa vám prípadne mohol aj baliaci papier alebo vrecúška a vrecia.
 

Krabica na potraviny, víno alebo výslužky


Nechávate hosťom baliť jedlo z hotelovej reštaurácie alebo jedálne? Vyskúšajte naše škatule na potraviny, cukrovinky alebo výslužky. Na výber máte z niekoľkých rozmerov a farebných prevedení. Krabice na pizzu využijete aj pre balenie koláčov, frgálov či iných potravín. Krabice na víno sú zasa skvelým darčekovým balením

Náš tip na rýchle skladanie pizza krabíc:


 Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.