Fixačné baliace materiály a výplne

Fixačné baliace materiály a výplne
Rozosielate balíky? Potrebujete zafixovať tovar? Ste na správnej adrese. Ak chcete svoj ​​tovar prevážať alebo skladovať bezpečne a nechcete riskovať jeho poškodenie, bez fixačných baliacich materiálov sa nezaobídete. Môžeme vám ponúknuť skvelé ceny a kvalitný servis!

Každý zákazník môže získať množstevnú zľavu na všetky druhy fixačných materiálov z nášho e-shopu, už pri nákupe dvoch balení.

Fixačné baliace materiály nestačia


Máte dostatok krabíc Nepotrebujete poštové a vysekávané krabice alebo bublinkové fólie S týmito pomocníkmi získate celý systém balenia. Navyše u nás za pár korún!

Tak neváhajte, vyberte si u nás viac, ako len fixačné baliace materiály!

Položiek na stránku
 
Kód:5752
Cena od:
19,97 EUR bez DPH
23,96 EUR s DPH
 
Kód:10573
Vlna drevitá pre dekoráciu - 1 kg
Cena od:
5,26 EUR bez DPH
6,31 EUR s DPH
 
Kód:4677
Cena od:
18,94 EUR bez DPH
22,73 EUR s DPH
 
Kód:4447
Cena od:
3,83 EUR bez DPH
4,60 EUR s DPH
 
Kód:6681
Cena od:
60,64 EUR bez DPH
72,77 EUR s DPH
 
Kód:6682
Cena od:
84,52 EUR bez DPH
101,43 EUR s DPH
 
Kód:6683
Cena od:
84,52 EUR bez DPH
101,43 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 


Použitie fixačných materiálov


Určite máte takú skúsenosť, že ku bezpečnému zabaleniu tovaru nestačí len kvalitná kartónová krabica a lepiaca páska. K tomu, aby sa predmet v krabici či krabičke nepohyboval a nepoškodil sa, slúžia fixačné materiály. V sortimente Paketo.sk ich nájdete celú radu. Stačí si vybrať podľa povahy tovaru alebo predmetu, ktorý chcete rozosielať.

FLO-PAK


Fixačné telieska FLO-PAK
sú polystyrénové elastické granule, ktoré vyplnia zvyšný priestor krabice a ochránia tak pred otrasmi a nárazmi krehkého tovaru. Sú vhodné predovšetkým na sklo, keramiku, farmaceutické výrobky, kozmetiku, elektroniku a ďalšie krehké predmety. Ich prednosťou je veľmi nízka hmotnosť (obsahujú 99,6 % vzduchu). Takže i pri použití väčšieho množstva nemusíte mať obavy zo zvyšovania cien prepravného. Telieska nemenia tvar a nepodliehajú vhlhkosti. Taktiež je možné ich opakovane použiť. Telieska FLO-PAK sa predávajú v balení po 500 litroch. Sú recyklovateľné.

Fixačné materiály z prírodných materiálov


Mezi ďalšie fixačné materiály patria
produkty z čisto prírodných materiálov.

Kartofix

Kartónová vlna KARTOFIX veľmi dobre tlmí nárazy a chráni najmä ťažšie a objemnejšie predmety. Naviac s s kartónovou krabicou tvorí jedno-druhový 100% recyklovateľný odpadový materiál. Množstevné zľavy pri kúpe Kartofixu sú až 40 %! To je už slušná ponuka, čo hovoríte?

Drevitá vlna

Ďalšou fixačnou výplňou v našej ponuke je drevitá vlna. Je možné použiť ju nielen ako výplňový matriál na fixáciu, ale tiež ako dekoračnú výplň do darčekových krabíc, napr. pod fľaše s vínom, mydlá, kozmetické produkty apod. Drevitá vlna je antistatická univerzálna fixačná výplň.

SizzlePack

Ako posledný druh fixácie v tejto skupine je pepierová drť SizzlePack. Tvoria ju prúžky vytvarovaného papiera, preto sa dá použiť aj ako dekoračná výplň. Materiál je pružný a vhodný i na balenie ťažkých a krehkých predmetov. Často sa na dekoračné účely používajú rôzne zafarbenia SizzlePacku.


Fixačná fólia na strojové použitie Mini Pak´r


Poslednou skupinkou, ktorá tvorí fixačné baliace materiály v sortimente Paketo.skfixačné fólie Mini Pak´r, určené na strojové použitie (stroj MINIPAK´R). Fólie sa predávajú v rolách.
Pomocou stroja sa fólia napustí vzduchom a vzniknú tak rôzne veľké vzduchové vankúšiky, ktoré sú skvelou ochranou pred nárazmi, tlakom, vibráciami a otrasmi.
Výhodou
fólie Mini Pak´r je nízka hmotnosť, čo sa pozitívne odráža na nákladoch za prepravu. Balenie je estetické a profesionálne. Produkt je recyklovateľný.

Vyberte si u nás fixačné baliace materiály.

Alebo snáď
hľadáte darčekové krabičky či iné baliace materiály? Prezrite si tiež našu ponuku akčného tovaru.

Na Paketo.sk nakúpite všetko naraz a
naviac môžete ušetriť na poštovnom! Neváhajte a nakupujte s nami!Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.