Chcete iba jednu darčekovú krabicu? Alebo radšej celú sadu darčekových krabičiek s vašimi obľúbenými fotkami a motívmi? Darčekové krabice a obaly na zákazku už od 1 kusu, vrátane super potlače.
Darujte víno v peknom balení. Pomôžeme Vám zvýšiť hodnotu daru v podobe krásneho balenia.
Hľadáte riešenie ako jednoducho a bezpečne zabaliť tovar pri preprave? Nebaví vás neustále kombinovanie krabíc a rôznych druhov výplní? Tak vyskúšajte nový druh poštových krabíc, škatuľky s penovou fixáciou.
Pokiaľ ste vlastníkmi e-shopu alebo iného zasielateľského obchodu, určite ste sa už nespočetne mnohokrát stretli so situáciou, že sa Vaši zákazníci sťažovali na tovar, ktorý im dorazil v poškodenom obale.
ČSN EN ISO 9001:2009
Nie je nad to, mať pri skladovaní alebo transporte svoje produkty skvelo zabezpečené. Vyskúšajte EXTRA PEVNÉ klopové krabice z 5-vrstvovej kraftovej lepenky!
Nechcete už míňať za drevené alebo iné klasické palety? Vyskúšajte nové paletové lišty OptiLedge, ktoré Vás potešia ako svojou jednoduchou použiteľnosťou, tak aj skvelou cenou.
Skladujete dlhší čas svoj tovar alebo využívate zámorskú prepravu? Máte obavy z vhlka a jeho nežiaducich účinkov na Vaše produkty? Vyskúšajte účinnosť nových vysúšacích vrecák!
Skúste baliť darčeky do farebných krabíc a krabičiek. Oplatí sa to!
Adresné, kartónové, bublinkové? Neviete si rady s použitím jednotlivých obálok? Radi Vám poskytneme potrebné informácie.
Neviete sa rozhodnúť, do čoho zabaliť svoje zásielky? Radi Vám s výberom vhodného poštového obalu pomôžeme.

Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR

Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.