Baliaci papier

Baliaci papier
Baliaci papier je základom každého kamenného i zásielkového obchodu. Na bezpečné zasielanie i skladového tovaru je baliaci papier nevyhnutnosťou. Je ľahko použiteľný, skladovateľný a s nami bude i jeho výber hračka!

Baliaci papier – chcete niečo špeciálne? Potrebujete papier, ktorý bude Váš tovar chrániť skutočne dokonale? Potom si prehliadnite náš antikorózny baliaci papier, ktorý dokáže Váš tovar ochrániť pred hrdzou. Ak Vám postačí obyčajný baliaci papier, máme pre Vás baliaci papier v rolách i baliaci papier v aršoch – jednoducho si vyberiete to, čo Vám vyhovuje.

U nás nájdete všetko!
 

Chcete čo najlacnejší baliaci papier


Chcete vykonať nevyhnutné a to čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie V tom prípade sme pre Vás tým najlepším miestom – u nás si vyberiete ľahko, rýchlo a naviac môžete ušetriť veľmi zaujímavé sumy!

Tak neváhajte a objednávajte náš baliaci papier za skvelé ceny!

Položiek na stránku
 
Kód:4896
Cena od:
1,49 EUR bez DPH
1,79 EUR s DPH
 
Kód:6477
Cena od:
1,77 EUR bez DPH
2,12 EUR s DPH
 
Kód:4897
Cena od:
1,49 EUR bez DPH
1,79 EUR s DPH
 
Kód:4898
Cena od:
1,49 EUR bez DPH
1,79 EUR s DPH
 
Kód:6476
Cena od:
1,49 EUR bez DPH
1,79 EUR s DPH
 
Kód:6957
Cena od:
2,51 EUR bez DPH
3,01 EUR s DPH
 
Kód:4899
Cena od:
10,48 EUR bez DPH
12,58 EUR s DPH
 
Kód:4900
Cena od:
8,93 EUR bez DPH
10,71 EUR s DPH
 
Kód:4594
Cena od:
4,93 EUR bez DPH
5,92 EUR s DPH
 
Kód:4596
Cena od:
3,60 EUR bez DPH
4,32 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 


Typy a druhy baliacich papierovPonúkame Vám niekoľko druhov a rozmerov baliacich papierov. Baliaci papier v rolách, baliaci papier v aršoch alebo baliaci papier antikorózny. Baliaci papier je snáď jedným z najstarších možných spôsobov balenia tovaru. Takmer každý kamenný alebo internetový ochod, bez ohľadu na zameranie, doňho každodenne balí svoje produkty. 


Baliaci papier "šedák"

V našom sortimente nájdete papier "šedák". Je to univerzálny baliaci materiál, ktorý sa veľmi ľahko a jednoducho dokáže prispôsobiť tvaru Vašej zásielky alebo tovaru. Jeho veľkou prednosťou je odolnosť proti roztrhnutiu (oproti obyčajnému papieru). Je neprehliadný, takže zaručuje tiež diskrétnosť obsahu pred zvedavými a nepovolanými očami. Chráni pred ušpinením, poškriabaním alebo iným poškodením. Baliaci papier šedák je 100% recyklovateľný a opätovne recyklovateľný. Môžete doňho zabaliť čokoľvek. 


Antikorózny baliaci papier

Antikorózny baliaci papier sa používa v rozmanitých priemyselných oblastiach. Poskytuje optimálnu ochranu proti korózii pri dlhodobom skladovaní. Obsahuje zložky systému VCI (Volatile Corrosion Inhibitor), ktoré sa pomaly uvoľňujú do priestoru a chránia povrch zabaleného predmetu pred korodovaním, ktoré spôsobujú vplyvy prostredia, napr. vodná para, morský vzduch, priemyslová atmosféra apod.

 
Ďalšie výhody antikorózneho papiera:

- je odolný voči otretiu
- ekologicky nezávadný
- zdravotne nezávadný


Kupujte baliaci papier s nami!Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.