Antikorózny papier

Antikorózny papier je vhodný pri dlhodobom skladovaní tovaru. Ochráni vaše tovaru až 4 roky aj v sťažených podmienkach. Je odolný proti oteru, ekologický a bez zápachu. Antikorozny baliaci materiál dokáže minimalizovať riziko korózie pri kovových predmetov. Výhodný je aj pre balenie tovaru, ktoré je určené na dlhšiu prepravu alebo na skladovanie v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou.

Kúpte si teraz antikorózny papier a nerobte si starosti s ležiacim tovarom.
 

Antikorózny papier za skvělú cenu Na Paketo.sk rozhodne áno!


Ak sa vám zdá antikorózny papier drahý, máte dve možnosti. Môžete si vybrať iný baliaci papier, máme veľa lacných riešení. Alebo si môžete zakúpiť väčšie množstvo antikorózneho papiera, pretože už pri nákupe dvoch rolí dostanete skvelú množstevnú zľavu!

Tak to využite a objednávajte!

Nielen lacný antikorózny papier


Antikorózny papier za skvelé ceny nie je jedinou zaujímavou ponukou. Mohli by vás zaujímať aj ostatné baliace materiály proti vlhkosti. Alebo krabice a boxy Či potrebujete pre svoj ​​tovar čokoľvek, je tu Paketo.sk. Vyberajte!

Položiek na stránku
 
Kód:4899
Cena od:
10,48 EUR bez DPH
12,58 EUR s DPH
 
Kód:4900
Cena od:
8,93 EUR bez DPH
10,71 EUR s DPH
 
Kód:6957
Cena od:
2,51 EUR bez DPH
3,01 EUR s DPH
 
Kód:4594
Cena od:
4,93 EUR bez DPH
5,92 EUR s DPH
 
Kód:4596
Cena od:
3,60 EUR bez DPH
4,32 EUR s DPH
 
Položiek na stránku
 

Aký má význam použitie antikorózneho papiera?


Antikorózny papier sa používa predovšetkým pre ochranu (balenie a konzerváciu) kovových výrobkov, dielov a polotovarov, ktoré je nutné chrániť proti nežiadúcej korózii.

Antikorózne papiere môžu byť opatrené vrstvou VCI (inhibítory korózie). VCI sa rozumie prchlavé látky, ktoré sa v malom množstve postupne uvoľňujú a chráni tak príslušný výrobok proti nežiaducim vplyvom vlhkosti.

Použiť ich môžeme pri skladovaní i expedícii formou zabalenie produktu alebo ako prekladov (medzivrstva), apod.
Nie je nutné výrobok ďalej olejovať ani mazať.
 

Gačovaný antikorózny papier alebo papier s polyetylénovou vrstvou ( PE )?Ďalším typom je papier s povlakom PE. Tento papier je opatrený vrstvou polyetylénu. Bezpečne chráni proti mastnote a vlhku. Jeho použitie je v strojárstve.

Gačovaný papier je taktiež určený pre ochranu kovových predmetov pri skladovaní aj preprave. Papier je potiahnutý vrstvou parafínu. Chráni proti vode, prachu a poškodeniu konzervačných povrchov. Papier sám o sebe nemá antikorózne účinky.Využite množstevných zliav a nakupujte antikoróznej papiere s paketo.sk!


Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.