Ako mäkko a bezpečne zabaliť tovar pri preprave? Použite krabice s penovou výplňou.

Ako mäkko a bezpečne zabaliť tovar pri preprave? Použite krabice s penovou výplňou.

12.06.2015
Hľadáte riešenie ako jednoducho a bezpečne zabaliť tovar pri preprave? Nebaví vás neustále kombinovanie krabíc a rôznych druhov výplní? Tak vyskúšajte nový druh poštových krabíc, škatuľky s penovou fixáciou.

Jedná sa o kartónové poštové krabice, ktoré sú vo vnútri opatrené integrovanou penou (molitanom). Krabičky sú okamžite pripravené na použitie. Už žiadne kombinácie niekoľkých druhov baliacich materiálov. Integrovaná pena krehký tovar vnútri bezpečne ochráni. Je ideálny pre zasielanie elektroniky.

Krabičku už nie je nutné nijako ďalej vypĺňať. Proste len produkt vložíte dovnútra a uzavrite. Je hotovo. Tovar je chránené zo všetkých strán nopkovým molitanom. Navyše bezpečnosť umocňuje tiež kraftove prevedení kartónové krabice. Kvalitná kraftová lepenka chráni pred tlakom vertikálnom aj horizontálnom. Tvarovaná vlna funguje ako prirodzený tlmič nárazov.

V ponuke nášho e-shopu je hneď niekoľko rozmerov krabíc s penovou výplňou. Od veľkosti 150 x 100 mm po veľkosť 300 x 200 mm. Krabičku kúpite už od 1,52 € bez DPH. Pri nákupe väčšieho množstva získavate automaticky množstevné zľavy.

Vyskúšajte tohto praktického pomocníka a získajte od nás výhodu prostredníctvom aktuálne predajné akcie.


Nákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.