Aj darčekový obal musí byť premyslený do detailov. Najmä ten vianočný!

Aj darčekový obal musí byť premyslený do detailov. Najmä ten vianočný!

08.09.2015
Chcete iba jednu darčekovú krabicu? Alebo radšej celú sadu darčekových krabičiek s vašimi obľúbenými fotkami a motívmi? Darčekové krabice a obaly na zákazku už od 1 kusu, vrátane super potlače.

Vianočné darčeky! Už?
Úvaha je to síce šokujúca, ale čas beží, s letom sa lúčime a pomaly nastane doba jesene, kedy už je naozaj potrebné premýšľať nad vianočnými darčekmi pre svojich firemných zákazníkov, partnerov alebo rodinných príslušníkov a priateľov.
Propagačných predmetov, ktoré môžete zakúpiť pre svoje firemné účely, je veľa. Taktiež sú plné obchody tovaru pre naše najbližšie. Výbere a fantázii sa medze nekladú. Rovnako tak ale nesmiete zanedbať originálne a jedinečné vianočné balenie pre tieto darčeky.

Väčšina ľudí zasadne v septembri k počítaču a minimálne tri štvrtiny z nás nakúpi takmer všetky darčeky cez Internet. Samozrejme, je to pohodlné, rýchle, nemusíte sa nikde tlačiť, nikde jazdiť ani chodiť. Jednoducho len naťukáte, vyberiete a objednáte. Najneskôr do týždňa máte všetky darčeky doma. Ale čo vianočný darčekový obal? S balením vianočných darčekov do originálnych škatuliek alebo vlastne vymyslených obalov vám pomôžeme my.

Vianočná krabička na mieru a farebná potlač? Nie je problém!


Vďaka našej výrobnej technológii sme schopní vyrobiť darčekovú škatuľu alebo akýkoľvek iný kartónový obal na mieru už od jedného kusu! A to vrátane ľubovoľnej farebnej potlače.

Pre firmy ponúkame veľa rôznych darčekových riešení. Nakúpte si reklamné predmety, my vám na ne vyrobíme elegantné vianočné prebaly už od veľmi malého počtu kusov.

darkova krabičkaNákupný košík
  • Celkom EUR s DPH:0,00 EUR


Copyright © 2013 G.N.P. spol. s r.o.

Kartónové krabice, obaly, fólie, baliace pásky | Paketo.SK

Tel. +420 576 510 074, e-mail: info@paketo.sk

statistics NetDirect
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.